Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Szerintetek lesz...

Mit tegyek? Szerintetek lesz valami baja?

Figyelt kérdés
Boxer kutyusom mindig kiszedi a rongyokat,ruhákat a házából és nem is szokott sűrűn bemenni a házba,inkább lekuporodik a terasz egyik sarkában.Ez az első tele és nem szeretném ha valami baja lenne.A másik kutyusommal ilyen probléma nem volt.Tudnátok tippeket ajánlani?
2012. dec. 3. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Ne tarts kint egy boxert.
2012. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért ne?Szerintem nem arra lett kitenyésztve a boxer,hogy a házban a kanapén üldögéljen.
2012. dec. 3. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
De az ember se arra lett! Nyomás ki a teraszra!
2012. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak az ember nem ki tenyésztve lett.Az ember az evolúció során kitalálta,hogy tud magának menedéket építeni.

Félre értés ne essék,én nem sajnálom a kutyámtól a házam melegét,de én nem látom helyesnek,hogy amíg az egyik kutyám kint van a hidegben addig a másik bent a melegben,és mielőtt azt mondanátok,hogy vigyem be a másik kutyát is,nincs elég hely a házamban a páromnak,nekem meg a két kutyának.

2012. dec. 3. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szalmával béleld ki a házat. Szórjál alá bolhaírtó port bőven. Időnként mozgasd meg a szalmát, hogy ne ülepedjen le. Hidd el, ha komoly hideg lesz, be fog menni a házába.

Annyit segíthetsz, hogy tudvalevő, a kutya szereti, ha a házából rálát a bejárati ajtóra, ahol a szeretett gazda bent van.Ha ez nincs meg, át kellene rakni, vagy fordítani a házát.

2012. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ezeket megpróbálom teljesíteni.
2012. dec. 3. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
A KUTYA nem feltétlen bentre való. Főleg igaz ez a HOSSZÚ SZŐRŰ kutyákra. Juhászkutyák legtöbbjére...stb. De SEMMIKÉPPEN NEM IGAZ ez boxerre. Nézz meg egy állatmenhelyet. Boxert csak bejárással lehet örökbe fogadni...szerinted miért? Komolyan h annyi eszed ne legyen h utánajársz a fajtának, mielőtt megveszed. Szegény kutyádra 3-4 hónap szenvedés vár. Gratula egy zseni vagy!
2012. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 12:17

A menhelyek még a hosszú szőrűeket is bentre akarják adni.Mert a kutyának ott a legjobb helye. A kanapén.

Az megint más, ha a családdal együtt él. Tehát mehet be és maradhat kint is, ha kedve van hozzá.Folyamatos durva mínuszoknál meg minden józan gazda legtöbbje melegbe engedi a kutyáját.

2012. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A durva hidegben mindenképpen beengedném,mivel tudom,hogy a nagy hidegtől izületi és más problémái lesznek,de én arra voltam kíváncsi,hogy mivel helyettesíthetném a rongyokat,a kutyaházát szigeteltettük így a hő nagy része bent marad.
2012. dec. 4. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!