Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a dogdancing...

Mi a véleményetek a dogdancing-ről?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=X-EZY1JDR2g


Szerintem nagyon jó dolog, de sok embert ismerek, akik elítélik, mondván, hogy a kutyákból csinálnak bohócot. Nektek mi a véleményetek?



2012. dec. 3. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értek a kutyákhoz, de a videóban úgy csóválják a farkukat a kutyák, hogy majd szét esnek, szóval annyira rossz nem lehet nekik. :)
2012. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Nagyon klassz dolgokat lehet megtanítani DD keretében a kutyának. Közelebb hozza az embert és a kutyát egymáshoz, javítja a kapcsolatukat. Mind a kutya, mind az ember kommunikációs és együttműködő képességét fejleszti.

Szuper közös időtöltés, ami az embert örömmel tölti el, a kutyát pedig optimális mértékben fizikailag-szellemileg kifárasztja!

Nincs hozzá szükség nagy helyre, bonyolult eszközökre, kiképzőre.

Bármilyen kutyával és gazdával űzhető ez a sport.

2012. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is fantasztikus dolog. :) Azt tervezem, hogy hobbi szinten elsajátítanám a kutyámmal együtt. Nekem nagyon tetszik, és szerintem is élvezik az ebek.:D
2012. dec. 3. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 hetes kora óta tréningezem erre a beagle-ömet. Imádjuk. (((: Eleinte játékosan aztán egyre célirányosabban.

Egy szuper szabadidős tevékenység. ajánlom!

2012. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hm, a border terrieres csak szerintem használja ugyanazt a számot amit Mary Ray a Crufts bemutatón? Amúgy nagyon szeretem a dogdancinget, egyik kedvenc sportom, de csak magas szinten, komoly formában.
2012. dec. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen sport nem elitélendő, amit a gazda végez a kutyájával, legyen szó agilty-ről IPO-ról obedience-ről, vagy akár dog dancing-ről. A közösen eltöltött idő a lényeg szerintem. és az, hogy jól érezzétek magatokat.
2012. dec. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó sport. Talán annyíival jobb pl a agilitynél hogy nem kellenek hozzá ezközök(csak egy klikker meg sok, sok jutalomfalat), nem kell sok hely és bármilyen kutyával űzhető.
2012. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!