Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem megy be a házába?

Willy0408 kérdése:

Miért nem megy be a házába?

Figyelt kérdés
Van 2 keverék kutyám. A tornácon van nekik egy fotel és köré csináltam egy tetőt és egy oldalt és abban alszanak, de hiába ott van a kibélelt házuk, nem akarnak bemenni. Azt szeretném tudni, hogy miért? Aggódom értük.
2012. dec. 6. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem kell aggódni, valószínűleg csak azért, mert a fotelt jobban megszokták, és furcsa nekik a ház. Az én kutyám is ezt csinálja. Ne aggódj, ha nagyon kelleni fog nekik, majd bemennek. Nem fognak megfagyni, nem buták. ;)
2012. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nem fognak fázni! Majd ha igazán fázni fognak bemennek. amúgy nem tudom milyenek a kutyák, de nem félnek esetleg a tetőtől? a megszokott foteljükhöz most valami idegen izé lett. Lehet az zavarja őket. Nem tudok többet, de majd megoldják.
2012. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond, majd ha érzik a szükséget bemennek. Az enyémnek szigetelt dupla falu háza van, de a kezdeti fagyok ellenére sem a házban alszik hanem mellette, sőt bármilyen alomnak valót rakok be perceken belül kihordja.
2012. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj csak valószínüleg nem jó helyen van a ház.sok kutya csak akkor megy be a házába hogyha látja belőle az ajtót/kaput mert akkor onnan "felügyeli" az eseményeket :)
2012. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként kis termetű kutyusokról van szó, elég tágas a házuk, eddig már aludtak bent, csak most nem tudom miért.
2012. dec. 7. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!