Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudnék beszerezni...

Honnan tudnék beszerezni Agility akadályokat a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a kutyámnak egy Agility felszerelést,mivel eddig ugy csináltam az akadályokat hogy fogtam az összes vödröt amit találtam,és a talicskánkat egy üres helyhez toltam és ugy felépítetem az akadályt,de,mostmár nemtudom tovább építeni,így ugy gondoltam hogy szeretnék venni egyet.Lenne hozzá helyem is.De apum nem engedi mer drága (25 ezer volt amit találtam és Akciós volt!) és azt mondta hogy ő épít neki de magyaráztam neki hogy az ugy nem jó,de ő csak azértis bele szól hogy de jó ugy -.-" Honnan tudnék ennél is olcsobban vásárolni?

2012. dec. 7. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sehonnan, és ha ügyes apukád van simán meg tudja csinálni. Keress rá google-ben hogy milyen mértei vannak az akadályoknak, és hogy hogyan kell kinézniük és ezek alapján meg lehet csinálni őket.
2012. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az agility akadály drága. Vagy megcsináljátok házilag, vagy kifizetitek, más opció nincs.
2012. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fannybaba8 ***** válasza:
Hát igen a 25ezer az akcióc.Biztos nem találsz olcsóbban nehogy azt hidd alapból egy jó kúszó 30-40 ezer, az alap akadályok 20ezer körül, palánk 80ezer, szlalom kb 10db-s 26ezer, palló 90-100ezer, hinta 70ezer, távolugró 30ezer.... Tuti komolyan gondolod hogy venni szeretnél? Szerintem elég húzós és ez még a jobbik eset így még nem is drága.És ha hobby szinten csináljátok akkor szerintem nem kell venned csak kérd meg apudat hogy csináljon simán meglehet csinálni és az úgy jó.Mutass neki róluk képet tuti megtudja csinálni ha ügyes
2012. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,biztos hogy Agilityzni szeretnék vele,már amikor haza hoztuk 7 hetesen már az akadályhoz szoktatam.Hát,nem nagyon Hobby szinten szeretném,hanem szeretnék versenyre menni vele,bár ahoz még a többi kutyához kell ugy szoktatnom,hagy ha elengedem,akor ne rohanon hozzájuk.De ink versenyezni szeretnék :D
2012. dec. 7. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz úgyis szükséged van egy jó oktatóra, aki meg úgyis a saját pályáján oktat. Ne szenvedj az akadályokkal, kapd fel a kutyát, és vidd el egy jó suliba :)
2012. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akumi:ha lenne a közelbe már rég megtettem volna...:/
2012. dec. 7. 20:22
 7/10 anonim ***** válasza:

De hogy akarod versenyre vinni, ha nem szoktatod versenyszituációhoz, más pályákhoz, kutyákhoz, emberekhez; ha nincs senki, aki felkészítene, ha nincs egy tanulótársad, összehasonlítási alapod, ha nincs egy oktató, aki felhívja a figyelmed a hibáidra? Hobbiból agilityzhetsz vele, de a versenyzéshez több kell.

A legtöbben amúgy nem a sarokra járnak edzeni, hanem a város, vagy a megye túlsó végébe, ha egyszer ott van jó oktató. Az agility nem olcsó mulatság, ha komolyan csinálja az ember.

2012. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fannybaba8 ***** válasza:
Hát ahhoz hogy versenyezz ahhoz ennél több kell. Az Agility nem arról szól hogy a kutyád mekkorát ugrik vagy ilyesmi. Hanem hogy hogyan vezeted a kutyát az akadályokra és hogy hol tudsz egy egy csínyt csinálni és levágni a fordulót. Szakképzett oktató nélkül ne is csináld. Az is rossz ötlet volt hogy : "hogy fogtam az összes vödröt amit találtam,és a talicskánkat egy üres helyhez toltam és ugy felépítetem az akadályt". eléggé veszélyes ez a dolog a kutyádra nézve ezt tanuld meg. Ha nem szeretnéd hogy apukád csinálja akkor költhetsz több 100ezer forintokat egy pályára.Milyen akadályokat szeretnél? Ha a kutyád nem szocializált akkor az is hátrány hisz az ilyen versenyeken ez előírt szabály, ezt minden Agilitys tudja. Kérd meg apudat csináljon az is nagyon jó lesz hidd el. Kívánom hogy váljon valóra az álmod és egyszer bajnokok legyetek. És kérd meg apudat hogy csináljon akadályt.;)
2012. dec. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
KEDVES LEENDŐ AGILITYS !! HÁT HOL IS KEZDJEM , AZ ELSŐ A TÜRELEM - RÉSZEDRŐL TANÍTSD A KUTYÁDAT MINDENRE , " ENGEDELMES - APPORT - TRÜKKÜK " - & AZ AGILITY UGRATÁST NEM HÓNAPOS KORBAN KEZDJÜK , TÖNKRE TESZED A KUTYA IZÜLETEIT !!!!!!!!!!!! GYAKOROLNI TUDSZ KÉT " AKÁRMINEL " RUD NÉLKÜL , NA MEG A ZÓNÁZÁST , DE EZEK MIND A FIGYELEMRE ÉS AZ ENGEDELMES ALAPOKON VANNAK , MERT AZ AGILITY SPORT --- FEGYELEM , FIGYELEM , JÁTÉK .... PONTOSAN & GYORSAN , HIBA NÉLKÜL ÉS IGEN SOKBA KERÜL HOBBY VERSENY SZINTEN MEG PLÁNE ÚTAZÁS , NEVEZÉS , - DE BELESZETVE MINDENT MEGÉR !!!!!!!!! ÍRJ KÉRDÉSEKET & SZÍVESEN SEGÍTEK , ÍRJ MAGADRÓL - MAGATOKRÓL , ÉS UGY SEGÍTEK ÜDV : ANIKÓ
2012. dec. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!