Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy vagytok ezzel a...

Ti hogy vagytok ezzel a "megfagy a kutya kint, kint vagy bent jobb neki" dologgal?

Figyelt kérdés

Szerintem màr sokan túl reagálják a dolgot. Meg szoktak szólni hogy miért hagyom kint jó meleg kennellel a BERNÀTHEGYI keverékemet télen. Meg hogy mit keres kint a palotapincsink....(kutyaajtóval szabad be-ki járása van + egy jó meleg házikó)

Ti hogyan vagytok ezzel a dologgal?


2012. dec. 9. 18:06
1 2
 11/12 szivárvány válasza:
Pár napja még én is "túlreagáltam" ezt a kérdést, ugyanis a goldim vmiért egyáltalán nem akart a házában aludni, én is aggódtam, hogy megfagy! Ahogy olvasom a te kutyád szőre is hosszú, dús, így eleve nem fagy meg, de persze, hogy féltjük az állatunkat. Én szalmát tettem végül a kutya házába, és láss csodát... őnagysága besétált, szaglászott, és azóta ott alszik minden nap!!! És valóban megnyugodtam én is, mert igaz a mondás, a kutya az kutya és nem hülye! Ha fázik, megtalálja a módját, hogy bemenjen! Viszont akármennyire is sajnálod, a fűtött lakásba ne engedd be, mert így könnyen átmelegszik, aztán újra kimegy a hidegbe, ez egyenes út neki a megfázáshoz! Sajnos ebből is van tapasztalatom, mert a német juhászunkat így betegítettem meg pont én, aki annyira félti a kutyáit! Szerencsére könnyen meggyógyult, de akkor tanultam ebből!
2012. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Utolsó: azért vigyázunk a pincsire, ha nagyon hideg van akkor csak pisilni rohan ki de akkor felkelt minket hogy kimegy.

Amúgy az én kutyum is "goldi" vagyis goldi és bernáthegyi keverék.:) és mi is szalmát rakunk alájuk.

2012. dec. 10. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!