Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet kezdeni egy öreg...

Mit lehet kezdeni egy öreg szenilis kutyával?

Figyelt kérdés

14 éves közepes termetű, keverék kutyáról van szó. Már kissé az idegeinkre megy itthon. Egyszerűen mindenért ugat. Ha valaki elmegy itthonról, ugat utána, hiába szólok ki neki, hogy hahó itthon vagyok, lesz*rja ugat tovább. Éjszakánként bent alszik a garázsban, a hidegre való tekintettel, na és a legjobb az mikor hajnali 3-kor felkel és ő ugat kifele hogy ép ki akar jönni, az még hagyján, de mikor kimegyek a minusz 10 fokba hogy kiengedjem, néz rám és visszafekszik aludni. Szóval, marhára fölöslegesen mentem ki. Nem igazán jó ez, mert aztán kimegy az álom a szememből, aztán meg csak vergődök, reggel meg mennem kell dolgozni. Könyörgöm valaki segítsen, létezik vmi nyugtató kutyák számára, mert már megőrülök???

Köszi


2012. dec. 9. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

elviselni :)

nekem is van egy 14 éves mudikám. süket és vak is (ezért sétálni nem merem vinni mert mikor vittem majdnem megharapott egy kisgyereket mert az okos anyja elengedte a kezét a gyerek meg minden tiltakozásom ellenére hirtelen odarohant és elkapta, hogy "kutyuuuuus, de aranyooooos" és simizni próbálta...szegény kutyám meg nem látta és nem hallotta, csak érezte, hogy hirtelen valami hozzáér és odakapott...szerencsére nem a gyereket kapta el) és most rájött a csipkelődős hajlam...meg visszatért kiskutyába és ugrál mindenkire...hát ez van. ugatni mondjuk egyáltalán nem ugat. szerintem úgy van vele, hogy ugatott ő már eleget élete során :)

2012. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg tegyél rá textil szájkosarat vagy haltit a mudira vazzz.
2012. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem lettem okosabb.
2012. dec. 10. 14:01
 4/4 hersze ***** válasza:
Nekem egy 10en pár éves talált foxi keverékem volt...a szuterénba lakott, elején minket is idegesített az ugatása...apu csinált a szutiajtó mellé egy kis bejáratot neki lengőajtó formájában,utána abbahagyta az ugatást és csak éjszaka hallottuk hogy mozog a kis lengőajtó ahogy ki-be mászkál.Néha persze kint is ugatta ami neki nem tetszett,de csak rövid ideig és elviselhetőbb volt,hogy nem zengett az egész ház:D
2012. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!