Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavám lesz tavasszal....

Csivavám lesz tavasszal. JUHÚ! Akinek van csivikéje azoktól szeretnék róla ( csivavákról) dolgokat megtudni fontosakat! Mit eszik? Vannak e különleges igényei? Mennyiért érdemes és kitől venni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 19:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem tartalak annak mert nem ismerlek , én azon a szón a hírességeket értettem akik ráérnek és mindenhova egy kis táskában viszik őket.Természetesen ha v.kinek aki nem híresség , és van rá pénze még jó hogy nem a 60000-osat fogja venni!!Ne vedd magadra ,én nem fogalmaztam jól!!Elnézést!!Kérlek ne írogass olyanokat hogy hülyeséget kérdezek!Ezeket interneten nem írják , ezért kérdezem itt.Oké tudom hogy nincs kutyatusfürdő,nem kell hülyének nézni!még egyszer elnézést!!
2012. dec. 10. 19:33
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok se híresség, és még sok pénzem sincs, csak fajtatisztát akartam, igazi csivit nem korcsot, ennyi :)
2012. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
OK
2012. dec. 10. 20:52
 14/15 anonim válasza:

nyár óta van csivavám.

csak úgy megsúgom, hogy koránt sem volt 100ezer. és mégsem korcs.!! sőt gyönyörű kutya.! hozzáértő emberek mondják rá, hogy ritkán látnak ilyen gyönyörű csivavát.! ((:

2013. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Vera25 ***** válasza:
Én nem adnák egy forintot sem,annyi szép kutya van a menhelyen,kölykök is,de elmondanám,hogy a csivava rettenetesen kényes,meg erőszakos,attól hogy kicsi,meg nem 11 éves gyereknek való.
2013. jún. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!