Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen helyeket érdemes még...

Milyen helyeket érdemes még megnézni Barcelonában?

Figyelt kérdés

Tavaly nyaraltunk ott egy hétig, de annyira beleszerettem, hogy ismét oda szeretnék visszatérni.

A 'kötelező' nevezetességeket már láttuk, pl Gaudi házak, Sagrada Família stbstb.

Olyan program érdekelne, ami nem mindennapi, esetleg csak az ott élők tudnak róla, vagy különleges, nincs benne a legtöbb útikönyvben.



2012. jún. 19. 14:19
 1/3 Pingu-Guu válasza:
Hát, én Barcelonában élek 2 éve és már majdnem mindent láttam, szóval szívesen segítek. Hát, igazándiból érdemes megnézni a kikötőt, bóklászni a Montjuic-ön, sok ott a szép botanikus kert, az erőd. Tibi Dabo is szép, Barrio Gotico. De hát ezek benne vannak az útikönyvben. A legjobb szerintem, ha elindulsz a Ramblán, befordulsz az egyik kis utcán, és csak mész valamerre.
2012. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kikötőben voltunk, Montjuic-ot is megnéztük, Ramblan is rengeteget sétáltunk. Ahol nem voltunk még, az a Tibidabo, ami biztosan gyönyörű:)) a szállásunk most a gótikus negyedben lesz, így azt is könnyen bejárhatjuk.

esetleg más kedvenc hely?:)

2012. júl. 24. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nou Camp :)
2012. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!