Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érdemes közeledni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes közeledni egy ilyen különleges fiúhoz?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre rajta,hogy kedvel,vagy legalábbis mindig mosolyog,amikor a szemembe néz, olyan jó érzés ezt látni rajta. Alapvetően önző vagyis olyan magának való,telhetetlen egy kicsit,és eszméletlen makacs,mindenben neki van igaza,senki sem szólhat bele,abba,amit csinál,mindent önmagáért tesz. De mégis olyan nagyvonalú és fellengző udvariaskodó stílusa van.

A tekintet őszinte,és nyílt, de mégis közben olyan elvarázsolt,mintha nem is ezen a bolygón élne,olyan hihetetlen dolgokat csinál. Valami védekezési mechanizmus van benne,és látszólag senkit sem tud szeretni,de szerintem pont,h tud,csak nem tudja kimutatni, talán mert őt még nem szerette senki,ezért nem tudja,h milyen is az. Én viszont szeretem őt,de hogy tudnám ezt a legjobban kifejezni,h elhiggye h szeretem,és ő is viszont szeressen. Ha látszólag egy bunkó,akkor a kedvesség a legnyerőbb fegyver? én tudom h jó ember ő valójában...


2012. febr. 21. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Önző és nagyvonalú is egyben...ez aztán tényleg különleges egy figura lehet!
2012. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 QQRIQqwe ***** válasza:

szerintem úgy ahogy a legtöbbhöz "Szia."

Amúgy kor?

2012. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 jin ***** válasza:

á-á a kedvesség nem biztos h nyerő,hanem meg kell találnod azt a pontot nála miután megbizik benned:D

és onnantól lesz képes szeretni,de ezt nagyon megondoltan kell csináld nehogy magad ellen hangold:D

és neked is kikel mutasd h szereted de nem túlságosan csak hogy érezze,de más ne lássa, mert attól gyengének érezheti magát ,hogy mások eött kimutatha az érzéseit

neked se biztos h kifogja eloszor csak ha érzi h nem bukhat bele a dologba és te vagy neki ``kiszolgálva``(álárendelve)mert igy biztonságban érzi magát

mindent érthetően irtam???

2012. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én 16 ő 18
2012. febr. 21. 21:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég elcseszett egy figura a srác, de szerencsés...


Egyébként meg próbálj a bizalmába férkőzni, hátha megnyílik utána.

2012. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 jin ***** válasza:

nem a bizalmába férkőzni hanem inkább el nyerni a bizalmát

az 1.olyan sun yin és kihasználósan hangzik

2012. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Basszus egy kicsit magamra ismertem a leírás alapján mert kiköpött ilyen vagyok én is mint ahogy leirtad a srácot :D És éppen ezért nyugodt szívvel mondhatom hogy a bunkóságot apszolút felejtsd el mert semmi jót nem fogsz elérni nála csak azt hogy nem fog hozzádszólni egyáltalán :D Ehelyett inkább légy vele gyengéd, hidd el ő nem azért ilyen mert hideg, hanem pont azért mert mindenki felé nyitott és oriási szive van, légy kedves, bájos és férreérthetetlen jeleket küldj felé különben a nyúlszivű oroszlán nem fog merni kezdeményezni :)
2012. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

# 8/9 2012-02-21 22:57

Én dettó ugyan ez mint a kérdező mit írt, csak kicsi idősebben.:D

Na meg jól mondod..


kérdező:

Kedvesség... kellő figyelmesség... törödömség... simogatás... stb.. odabújsz hozzá... ölelgetés..

Sokat legyetek együtt, érezze hogy te vagy neki, de legyen szabad mozgástere terveiben, és támogasd, segítsd, hogy eléje. Ha kérdezed őt, ő megmondja, hogy mivel tudsz segíteni neki..

Te sem bánod meg.

2013. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!