Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert kotnek belem kutya...

Miert kotnek belem kutya setaltatas kozben?

Figyelt kérdés

A kerdes nem vicc! Azt szeretnem toletek kerdezni hogy veletek elofordul ilyen? En 17 eves vagyok XVIII keruletben lakom ha egyedul megyek soha nem kotnek belem de ha kutyaval megyek mindig megtalalnak de nem az en korabelieim ha nem ilyen negyvenes palik pl. setaltunk este 10 ora korul kutyam jon mellettem porazon erre jon egy pali es elkezd orditani fogd meg a kutyadat mert ez meg az lesz erre azt mondtam hogy kotrodjon erre elment de meg visszaszolt hogy meg talalkozunk, a masik tortenet pedig nyarvan a kutya all az arnyekban(nemtjuhsz. keverekem van) jon egy pali a kutyajaval es elkezdi r.hadt kolyok mit alsszit kanyad stb. elkuldtem a f.ba telnek a hetek parszor lattam hogy arra jon aztan mikor meglat elfut stb. egy szer jon 6 hettel az eset utan 2 haverjaval mikor meglatott eleg furcsan kezdett eljarni mintha gyerekora ota gyurna aztan menet kozbe beszolt hogy bolond vagyok, aztan ujra talalkoztunk mikor meg lat elmenekul nevetsegesnel nevetsegesebb helyzetekben

Mit csinalnatatok volna ilyen helyzetekben?

Jo tettem hogy nem tettem fizikailag helyre?



2012. dec. 10. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát velem mindig kikezdenek az öreg alkeszek, pedig ha nincs velem kutya, akkor nem :/
2012. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem hogy mire akarsz kilyukadni. Nem túl értehető amit írsz. Én is a 18ba lakom még nem igazán volt komlyabb atrocitásom itt emberekkel. Pedig havannát is körbe jártuk már párszor :)


Az emberekkel nem kell foglalkozni. Ha beszól had szóljon legyen tőle boldogabb az élete. Persze melegg éghajlatra el lehet küldeni de nem igazán érdemes foglalkozni vele.

2012. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen két ambullal egy pasi...h-h nem szólnak be neked??? Nem is értem! :D :D
2012. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jahj ne már :D Mindenki meg akarja őket simogatni mostanába én attól kapok agyf*szt.


Meg már segítettünk olyan embernek aki fél a kutyáktól. A gyereke szereti őket úgyhogy odajöttek, mondtam hogy persze erre oda küldte a gyereket, mondtam hogy ő is mehet nyugodtan lefektetem úgy hátha jobb neki. Diesel előadta a hanyatvágódos trükjét és tökre tetszett a hölgynek :D. Találkoztunk pár nap múlva mondta hogy még tart a kutyáktól de az enyémtől valamiért nem :D úgyhogy ennyit az ambullokról :D


Bár valamelyik nap azthittem hogy meg büntetnek mert nem volt rajtuk póráz és a közteres se ált meg... úgyhogy lehet benne valami.. Bár inkább csak más dolguk volt ^^

2012. dec. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ja igen ezt el is felejtettem a tobb seguk alkoholista mert vagy ugy jott hogy pia volt a kezeben vagy masnap lattam piaval a iezeben setalgatni na mind1 akko nem erdemesebb veluk foglalkozni
2012. dec. 10. 12:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó de a paik mások, akkor is ha édes kutyájuk van. Sok embernek meg már az is elég, ha a kutya ijesztően néz ki. Főleg most ezek a félrészeg alkeszek, tutira nem fognak beléd kötni. Belém sem kötnek belém, ha a párommal sétáltatjuk a kutyát. Azt látja h valaki fiatal nő, cuki kutyával= könnyű préda. Sajna ezek ilyenek...
2012. dec. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rendszeresen sétáltatok a Havannán, a Glorietten, a Bókay-kertnél, stb... Még soha nem kötöttek belénk. :-) Mondjuk a komondor elég riasztó jelenség. :-)
2012. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Újabb ok, hogy miért nem fogok sosem Pesten lakni.
2012. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy tök normálisan mond meg neki, hogy ha gondolja, akkor ráteszed a szájkosarat, ha fél tőle, és megsimogathatja,miközben fogod.

Ez több okból is lehet jó. Lehet, h másképpen fog viselkedni, vagy az ő reakciója indít el benned olyan dolgokat, hogy jobban tudd kezelni a helyzetet.

2012. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Sokan félnek és/vagy utálják a kutyákat. Magukat erősnek tartó pasik módszere, hogy a félelmet nem bevallva, úgy mutatják, mintha utálnák a kutyákat: "kösd már meg azt a dögöt!, tegyél már rá pofarácsot!", stb.

Nem kell velük foglalkozni. Ha lealacsonyodsz az ő szintjükre, annál durvább reakciókra számíthatsz.

Fizikai kontaktusba kerülni velük veszélyes...önbíráskodás, garázdaság, stb.

2012. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!