Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normalis, hogy a majdnem...

Normalis, hogy a majdnem 4honapos labradorom ilyen pici? Vagy becsaptak es nem fajtiszta? Kep is van

Figyelt kérdés
A labradorom meg olyan picike,mint amikor elkaptam,egy kicsit sem nőt meg azota.Amikor elkaptam 7hetes volt. [link]
2012. dec. 10. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

ilyen egy 4 hónapos labrador:


[link]


tied egy keverék,így jár aki szaporítótól vesz kutyát.

2012. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pedig nekem azt mondtak,hogy fajtiszta a kutyus...
2012. dec. 10. 15:00
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vert át az illető, mert fajtiszta.

Max nem fajtAtiszta labrador.

Sajnos ezzel egy szaporítót támogattál, de attól függetlenül nagyon aranyos kutyus.

2012. dec. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

nem is hazudtak,fajtiszta,de nem fajtatiszta.

Faj=kutya,macska,madár stb

fajta= labrador,uszkár,spániel stb.


Ezért nem kell a kutyán spórolni,vettél egy keveréket akikkel tele a menhely ingyenesen és még életet is menthettél volna. Ezzel szemben most pénzeltél egy szaporítót. De már mindegy,szeresd ezt a kutyust nagyon,legközelebb óvatosabb leszel.

2012. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

[link]

ez az anyukaja a kutyamnak ,az apukaja is igy nez ki..Lattam mind2ot:D

2012. dec. 10. 15:07
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szerettem volna egy fajtAtiszta labradort,es hat akiktol vettem azt mondtak,hogy az.De meg olyan pirinyo...
2012. dec. 10. 15:09
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Az anyja se az. Amúgy tk nélkül bármelyik kutyára rá lehet mondani h ez az anyja meg az apja.
2012. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából lehet, hogy nem rosszindulatból mondták fajtatisztának, hanem ők se értenek hozzá. Ezért kell papíros kutyát venni. Ha azzal átvernek (ami ritka, mint a fehér holló), akkor legalább tudsz reklamálni. Ha egy kutya olyan, mintha labrador lenne, akkor a legtöbben rámondják, hogy labrador (ez igaz bármely más fajtára is). Ha a szomszédnak is van egy "olyan mintha..." kutyája, akkor jön a "legyenek kiskutyák" mondat és a kicsiket a két "olyan mintha..." párosításból szintén labradorként fogják odaadni (roszabb esetben pénzért árulni). Volt olyan kaukázusi gazdi ismerősöm aki lazán rátette volna a szukájára az én egészen más fajtájú kanomat, mert szerinte az enyém is egy "gyönyörű KAU". Amikor mondtam, hogy ezt benézte, mert köze sincs hozzá, akkor azért meglepődött. Ennyire értenek a legtöbben a kutya fajtákhoz. Szóval ha valaki egy konkrét fajtára vágyik, akkor az vegyen tenyésztőtől törzskönyves kutyát, különben esélyes, hogy nem azt kapja, amit szeretne!
2012. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Hát itt már anya se Labradornak néz ki, ha annyira szeretnéd a fajtát, magad is rájöttél volna. Ráadásul elég sovány az a kiskutya,n em férges véletlenül?
2012. dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%
A mamája sem fajtatiszta sajnos, de nagyon édes a kiskutyád szeresd így ahogy van. Nem a tk dönti el, hogy fajtatiszta e vagy sem de ez a kiskutya ránézésre sem az, és a mamája sem.
2012. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!