Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normalis, hogy a majdnem...

Normalis, hogy a majdnem 4honapos labradorom ilyen pici? Vagy becsaptak es nem fajtiszta? Kep is van

Figyelt kérdés
A labradorom meg olyan picike,mint amikor elkaptam,egy kicsit sem nőt meg azota.Amikor elkaptam 7hetes volt. [link]
2012. dec. 10. 14:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

# 10

Ja, ránézésre döntjük el, igaz? Aztán néha sikerül kicsit félre nézni, de sebaj! Jó az, mert "olyan mintha..." :)

2012. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
utolsó: Szerinted egy fajtatiszta labi úgy néz ki mint a képen szereplő? 10 voltam
2012. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

# 12, félre értettél. Én arra reagáltam, hogy "Nem a tk dönti el..."

De hogy ne érts megint félre, egyértelműbben fogalmazok: De, a tk dönti el!

2012. dec. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
ugyan már hány hamis tk. kutya van. Nem egy nagy dolog letörzskönyveztetni egy almot!!!! Még a keveréket is lelehet éppen mire hasonlít :( senki nem néz semmit beadod az alombejelentőt és kész. Szarnak nálunk mindenre, régen volt még alomellenőrzés de hol van az már.........
2012. dec. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehet, csak az már magánokirat hamisítás és igen komolyan büntetik. Ráadásul ha még csak nem is az a fajta, kkor már igen komolyan kilóg a lóláb. Es egyáltalán nem ilyen gyakori, mint aminek Te megprbálod beállítani. Főleg ha arányaiban nézzük. Mondjuk 1000 keverék de fajtatisztának hazudott alomra jut egy hamis törzskönyves alom, ahol valamiért trükköztek a szülők kilétével, de legalább a fajta stimmelt.
2012. dec. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hogy ez milyen édes tutya

Nekem ilyen sose lehet :(

Szeresd nagyon

2012. dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!