Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon fontos! A kutyám az...

Nagyon fontos! A kutyám az eléb álmában bemorgott, és felvonyított mint egy farkas! Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Má 20 hónapos, eddig nem csinált ilyet soha! Szokott vinnyogni, morogni, rosszat álmodni, de ez most más! éppen olvasok, és ő az ágyamon alszik....Egyszer csak bemorog, és hangos vonyító hangon üvölt! Odasiettem hozzá, és elkeztem csókolgatni, és beszéllni neki, hogy nyugi itt vagyok! Aztán leültem vissza olvasni, és ő felült, és nézett rám sokáig..... Volt pillanat, mikor már félni kezdtem tőle!!!!!később egy óra kb, megint elalszik, és ugyanez! Ez nem jelent valamit? Vagy érez valamit, vagy ilyenek??????Mit jelenthet ez?????? Egy amsztaffról van szó......
2012. dec. 10. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Álmodott valami hülyeséget. Vagy te ijesztetted meg mikor föléhajoltál a busa fejeddel.
2012. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sztem jobb lenne, ha elolvasnád rendesen a kérdest......na de mindegy......Nemértem, mért írnak azok, akik nem tudják a választ? Azt írtam, hogy vonyított, majd aztán mentem oda hozzá.....megnyugtatni.......na de még jó, hogy látod a képemen, milyen busa a fejem!!!!! Hm....
2012. dec. 10. 18:33
 3/9 sippara ***** válasza:
54%
Azt jelenti, hogy álmodik. Ettől függetlenül frissen ébredt kutyának nem mászunk az arcába, pláne nem kezdjük el "csókolgatni" meg nyugtatgatni, ugyanis semmi szüksége rá (ugyanis nem egy hároméves gyerek, hanem kutya), pláne, hogy nem is ismerik a "nyugtatgatás" fogalmát. Azért egy staffal nem ártana látni a határt a gyerek és a kutya között.
2012. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Troll
2012. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kira kenzo ***** válasza:
A kutyák is szoktak álmodni, ugyanúgy mint az emberek. Tudják mit jelent a nyugtatgatás. A kérdésre válaszolva, kiderült hogy bentikutya. Ilyenkor próbáld meg magadmellérakni, hogy érezze hogy jó helyen,és biztonságban van. Nem kell megijedni, mert megijed attól, hogy megilyeszt téged. Nekem is van 2. /A nagyobbik nagyon "anyás" ragaszkodó, jóval több törődést igénylő/
2012. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

kira koszi a valaszodat......Azért mentem oda hozzá rögtön, mert nem tudtam mi van.....én a kutyámat nem kutyának veszem, hanem az életem eggyik nagy értelmének, a levegónek mellyet belélegzek, ezért tehát az én számomra még egy gyerek-bocsánat a kifejezésért- sem érheti őt utól.....

Tudom hogy álmodnak........de ez nagyon csúnya volt, olyan volt mint egy 8rdög ordítása.....olyan.....nemtom milyen, ilyet még nemhallottam életemben, pedig 23 vagyok, és 10 éves koromtól foglalkozom kutyákkal, de ilyen hangall, még nem találkoztam!!!!! Arra gondoltam, hogy talán érezhet valamilyen közeledő veszélyt netán, vagy éppen telihold lenne, amit érezne.....vagy ilyesmi, nemtudom......Hát azóta nemcsinálta már, remélem éjjel nemfogja ezt csinálni, mert kirém♀9lök! xD

2012. dec. 10. 23:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám "félelmetes" hangot epilepsziás rohamkor adott ki. pár perc rosszullét után ő is csak úgy nézett ki a fejéből, mintha nem fogná fel a dolgokat maga körül. De nem akarlak megijeszteni!! Általában tényleg álomtól csinálnak ilyet a kutyák.
2012. dec. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zsuzsabazsa ***** válasza:

Erről már többször is hallottam az ismerőseim körében. Van ilyen.


Volt aki elvitte a kutyáját teljes kivizsgálásra evégett. Nem találtak semmi bajt. Azt mondta a doki is, hogy nem kell vele foglalkozni. Ilyen is van.

2012. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Huh, remélem az enyém nem epilepsziás.....azóta nem volt semmi.....csak asszem úgy veszem észre mintha jobban ragaszkodna hozzám, de lehet hogy tévedek....Este mikor aludtunk....elszokott tolem fordulni, most meg a nyakamba rakta a fejét, egész reggelik, egyszer lement asszem melege volt, mert be volt takarva, és nem jott fel vissza hozzám....én felhívtam, és o hozzámbujt olyan erosen, mintha rám fekudne......csomó helye volt, de o szabályosan Rám Fekudt..... Meg ma is, jon utánam, maszik bele a segemmbe......amúgyis szokott jonni utánam, de most más....Lehet csak én viszem már túlzásba :D hát koszonom szepen mindenkinek!!!!!!!! szép napot kívánok.
2012. dec. 11. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!