Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Skótjuhász kutya 13 éves és...

Skótjuhász kutya 13 éves és gyenge. Elaltassuk?

Figyelt kérdés
Szegény kutya már igen nehezen megy, sokszor szétcsusznak a lábai és csak segítséggel tud felkelni. Mi a véleményetek, elaltassuk? Nagyon sajnálom,de ha az neki jobb lenne, akkor megtennénk! Vagy probáljam meg valami gyógyszert neki?
2009. aug. 21. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a kutyáimnál a dokira bíztam. Kértem, hogy mondja, ha a kutyának már fájdalmai vannak, vagy nem tud járni, mozogni és már nem lehet segíteni rajta, csak úgy ha kínozzuk.

Rendes dokim van, egy idő után mondta, hogy most lesz elég. Teljesen egyedül nem tudtam volna eldönteni.

Szerintem beszéljetek a dokitokkal, hogy szerinte vannak-e fájdalmai, lehet-e még javítani az állapotán és az alapján döntesetek.

2009. aug. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 21. 07:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha már ennyire gyenge hogy nem bír felállni, mindenképpen elkell altatni :( az én skótjuhászom 15 évig élt, mondjuk neki bélelzáródása volt és amiatt kellett elaltatni :( de volt egy palotapincsink, ő is 15 évig élt, és ő már nagyon öreg volt, nehezen ment, már vak volt mindkét szemére (vagyis az egyikre 100%-ban a másikkal meg már alig látott valamit) nehezen evett nem voltak már ép fogai és így elaltattuk :(


Ne hagyd hogy szenvedjen :( kérd ki az orvos tanácsát azért, de ha már segítséggel tud csak felállni miután szétcsúszott szegény akkor már nagyon szenvedhet :(

2009. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is el kellett altatni a 16 éves skótjuhászunkat.Nagyon sajnáltuk így megkérdeztük a dokit mit tegyünk vele.Azt mondta hogy lassan majd nem akar enni-inni és még nehezebb lesz így látni őt.De ez vélemény és csak te döntesz
2011. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!