Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ő egy fajtiszta...

Szerintetek ő egy fajtiszta Shar pei? Persze, nagyon szeretem őt. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés

[link]

Válaszokat köszönöm :)



2012. dec. 11. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Túl világos és redőmentes ahhoz, hogy fajtatiszta legyen, de szép kis kölyök (:
2012. dec. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. dec. 11. 00:29
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

úristen de aranyos,ez már súrolja a túlcukiság határát:D

Amúgy mindegy, ha nincs törzskönyve csak fajtajellegű keverék,de nagyon szép kölyök az biztos:)

2012. dec. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
ja és remélem lakásba tartjátok ilyen időben.
2012. dec. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kevibetyar válasza:
10%
Szia , A miénk is Pont ennyire volt ráncos és a miénk Barna színű, az is nagyon ritka mint a fehér, de ettől nem biztos hogy keverék, (egyébként a keverék kutyák általában szívósabbal). A miénk törzskönyves. Enyhén hosszú a szőre, de ez arra is utalhat hogy 5-6 dik generáció, mert akkor jön vissza a chau vér benne rendesen. Az eredetiségét onnan fogod látni hogy lila lesz teljesen a nyelve, mert a keverékeknél vannak a nyelven pigment hibák, de ez csak 8-12 hónapos korában lesz aktuális. Tehát összesítve szerintem fajtiszta, vagy esetleg felmenőben van pici keverék. Remélem segítettem.
2012. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ebből a képből azt mondom, hogy nem teljesen, de az, hogy van benne erősen, az biztos. Aranyos.
2012. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MrHard ***** válasza:

Sztem fajtatiszta és nincs semmi baj a ráncaival! Nem lehet mindegyiken sok ránc, hiszen az emberek sem egyformák! Hála az égnek:D

Grat a kutyushoz, nagyon aranyos:D

2012. dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csivibaba ***** válasza:

A kép alapján valóban nem könnyű meghatározni...

Mennyi idős?

Ahogy nő a kutya, úgy változik a ráncossága. A színe egyáltalán nem utal arra, hogy esetleg keverék. Ha tudnál több képet feltenni vagy küldeni róla, akkor könnyebben meg lehetne mondani.

2012. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Igen lakásban tartom. A kutyus most 4 hetes ezen a képen. De amúgy már most kb 6 hetes és jönnek a ráncai.Az anyukája a teljesen Fajtatiszta, Az apa kutya pedig Ránc nélküli Shar pei. Olvastam róla, hogy létezik...De nem annyira elterjedt. Mert most már inkább a Ráncos a keresettebb :) köszönöm a válaszokat. Nekem mindegy, hogy milyen fajta, imádom az össze kutyát :) Amúgy Kis lány és ARI a neve :)
2012. dec. 13. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!