Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves Stafforshire Terriernek...

1 éves Stafforshire Terriernek mennyi eledelt kell naponta adni? Előzmények lent.

Figyelt kérdés
Fressnapf volume 2, második kör: Köszönjük szépen a szakértelmet, ennyierővel én is mehetnék oda eladónak és tanácsadónak, mert hogy fogalmatok sincs a dolgokról az is biztos. Felháborító! .... Ma visszamentünk a boltba (kutyával, hálistennek be lehet vinni, ezért pluszpont)... hogy kicseréljük a szájkosarat ( aminek a csomagolásába rossz méretet tettek:D), és a szétrághatatlan 1 percig tartó játé...kot. Félreértés ne essék, nem volt konfliktus semmi, a játékot nem cserélték (mindegy!), a szájkosarrál kapcsolatban egy szavuk se volt. Kezdődtek a gondok, ugyanis bevittünk egy eledeles mérőpoharat, hogy lemérjük hány pohárra jön ki a napi adagja, hogy pontosan adhassunk neki. A szakértő, azaz a 20 év körüli affektálós lányka, természetesen beleszólt ( hangsúlyozom a kutya ott volt velünk láthatta....), hogy 250!!!! grammot kell neki NAPONTA (Nem egy étkezésnél) adni... ?!?! Egy kiskutya kap ennyit szerintem... szánalmas... Köszönjük:)
2012. dec. 11. 14:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Látom utolsó hozzászóló top vagy szellemileg:)

OLVASD EL ÉS UTÁNA!;)

1 hétig fog Chappit enni EMBER!jézusom:D

Világosan leírtam nem? Hogy rendeltem neki drágább tápot (Select GOld Premium, állatorvos ajánlotta, nem tudom mennyire jó, de egyenlőre bízok benne), de addig nem veszem meg tripla annyiért ugyanazt, nem tudom miért gondolod, hogy csodálkozok azon, hogy 250 gramm kell a jó minőségű tápokból. világosan leírtam úgygondolom: az eladó tudta, hogy chappi és abból még akkor sem 250 gramm kell ha a kutya jól táplált. de ez a szerencsétlen állat viszont csont és bőr, hangsúlyozom tegnap óta van nálunk, és az eladó így ajánlotta a 250 grammot A CHAPPIBŐL! ugyanis azt vittük be lemérni, mert ahhoz nem járt pohár!:) váááááágesz?:D EMBERxd

2012. dec. 11. 16:31
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor minek kérdezel ha ennyire okos vagy...

Az a válasz meg h mit fog kapni utána, azután érkezett h én elkezdtem írni a hozzászólást így csak azután láttam miután elküldtem. Megkövetlek és etess azzal amivel akarsz és annyit amennyit jónak látsz.

2012. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem csak arra lettem volna kíváncsi, hogy akinek hasonló testalkatú kutyája van, az mekkora adaggal eteti hasonlóan "színvonalas" táppal.
2012. dec. 11. 16:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát akkot például írhattad volna, hogy chappiről van szó, ha a színvonalat is jelezni akartad, mert így valahogy nem sikerült.
2012. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A második kommentben írtam;)
2012. dec. 11. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!