Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lehet, hogy a kutya...

Miért lehet, hogy a kutya utál valakit a családból?

Figyelt kérdés
Húgomat utálja, de nem tudjuk miért, sose bántotta a kutyát meg semmi ilyesmi. Annyit foglalkozik vele mint én, de ő ha simogatná akkor ugat rá és megharapja. Ha én simogatom semmi ilyen nincs. Ez miért van és mit lehet tenni, hogy ne harapja meg?

2012. dec. 11. 16:45
 1/3 sippara ***** válasza:

Milyen kutya, mennyit és hogyan foglalkoztok vele?

Mit csináltok, ha ugat vagy odakap?

2012. dec. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

lehet hogy a húgod tesz hirtelen mozdulatokat felé?

nálunk is utálja a kutya a tesómat de azért mert egy aggresszív állat és rossz ember

sose bántotta a kutyát de mérgesen ugat rá mégis, meg morog és arrébb megy ha akarná simogatni

megérzik a kutyák ha valakivel nem oké valami, ilyen rejtett, mások elől jól titkolt dolgokat is

2012. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először arra gondoltam, hogy a húgodat nem tekinti falkatagnak, és a te oldaladon lép fel vele szemben, de ha ő is ugyanúgy foglalkozik vele, akkor ez nem valószínű. Mivel veled szemben nem viselkedik így, neked kellene kiállnod a testvéred mellett, tehát amint ugat rá vagy meg akarja harapni, nagyon határozottan szidd le, hogy érezze, mekkora súlya van annak, amit tett. Másik ötlet, hogy egy ideig húgod adjon neki kaját úgy, hogy előtte leülteti, és a kutya csak akkor kezdhet enni, ha ő odaengedi a tálhoz. Ezzel növelheti a tekintélyét a kutya szemében.
2012. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!