Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava vásárlás kennelből...

Csivava vásárlás kennelből vagy más helyről?

Figyelt kérdés
Tud valaki egy megbízható csivava kennel-t vagy esetleg van más hely ahonnan vehetek kutyust? Nem szeretném kiállításokra hurcolászni, házikedvenc lenne. Milyen árakra számítsak?
2012. dec. 11. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


válogathatsz

2012. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha házi kedvenc lesz, ha nem, a felelős kutyatartóvá válás első lépése az, hogy a fajtatiszta kiskutyát tenyésztőtől veszi az ember. Végül is, jobb esetben több, mint 10 évre választasz magad mellé társat. :) A legjobbakat a kiskutyához!
2012. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
[link] ? :)
2012. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Csivibaba ***** válasza:

Mindenképpen normális helyről vedd a kutyát. Számíthatsz min. 80.000.ft-os vételárra! És ez nem sok.

Saját tapasztalatból írom ezt... Ha gondolod elmesélem a ,,sztorim,, hogy mik lehetnek a buktatói ,,az olcsó,, kutyáknak.

2012. dec. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnézem az oldalakat. Neked pedig utolsó hozzászóló, szívesen meghallgatom a történetedet! Bár sejtem mikről is lesz szó. :(
2012. dec. 12. 09:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem akumi válasza tetszik. Miért nem mentesz meg egyet?
2012. dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Csivibaba ***** válasza:

Először is... A mentett kutyák általában betegek. Nem rosszindulatból írom. Facebook-on rá tudsz keresni a csivi fajtamentőkre, és ott rendszeresen írnak az éppen örökbefogadható kutyusokról. Általában Ők sajnos betegek, szóval ott kell számolni az orvosi költségekkel. Illetve azzal, hogy lehet, hogy Ők rövidebb életűek lesznek. Nekem ehhez nem lenne elég erőm, hogy egy már nem kölyök kutyát hazavigyek és lássam, hogy beteges. (Remélem érthető...) Viszont nekik jót teszel, ha bekerül egy családba, ahol törődnek Vele és élete végéig szeretik, és megpróbálják feledtetni Velük az eddigi szörnyűségeket...


És hát a saját sztorim:

Én kaptam egy ,,olcsó,, kutyát.

Először is szeretném leszögezni, hogy bármennyire is került rengeteg(!!!) pénzembe a kutya, imádom, és soha, senkinek, semmi pénzért nem adnám. És már az első napon így éreztem.

Ugyanis miután elhoztuk a kutyát, másnap reggel irány a doki (az egyik legjobb, és legjobban felszerelt rendelővel rendelkező orvos a városban). Hát értek minket ott meglepetések... Azt is hozzá tenném, hogy az én hibám is, hogy nem voltam elég körültekintő. Viszont ezen már nem rágódom... Első látásra beleszerettem, és egyből azt mondtam, hogy minden mindegy, nekem Ő kell!!!

Szóval:

- a 3 hónaposnak mondott kutya már 4 hónapos volt

(Gondoltam nem baj, az az egy hónap nem számít, legalább többet volt az anyjával)

- 2 oltása volt meg

- 1x kapott féreghajtót

- Az egyik heréje ,,nem szállt le,,

- légcsőszűkülete van

- rettentően félt és még most is fél mindentől

- vastagbél gyulladása volt (nagyjából 2 hónapig kínlódtunk, mire rájöttünk, hogy mit ehet)

- nem ehet csirkés dolgokat, nem bírja a tejtermékeket, és folyamatosan kísérletezünk, hogy mit ehet és mit nem...


Szóval mi már rengeteg pénzt fizettük a dokinak (úgy, hogy nagyon sokszor nem kért semmit).

Mindenképpen normális helyről vegyél kutyát, ahol megmutatják a szülőket is.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe...

2012. dec. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen vennék :)

2012. dec. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Kiskutyáink születtek!


November végén elvihetők.


érdeklődjön e-mailben vagy telefonon"


Szerintem nem frissítik az oldalt. :) Vagy nincs most kiskutya.

2012. dec. 14. 11:28
 10/10 A kérdező kommentje:
jaaajjj nem szóltam.... elvagyok tévedve a hónapokkal. :D
2012. dec. 14. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!