Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megoldás a kutyacipő? HELP

Megoldás a kutyacipő? HELP

Figyelt kérdés

Az történt, hogy ma reggel behoztam a kutyámat az irodába. Kb. 30 perc az út hazulról. Már majdnem itt voltunk, mikor istentelenül elkezdett sírni szegénykém. Azt hittem belelépett valamibe. De nem. És akkor egy bácsi aki épp arra járt, mondta h az ő kutyájával is mindig ez van, tegnap sóztak, és felmarja a talpukat.


Ez most azt jelenti, h nem vihetem sétálni a kutyámat max 10 percre???? Vagy csak azért érzékenyek a talppárnái mert még nincs 4 hónapos?


Vegyek neki cipőt? De abba hajlandó lesz menni? Milyet vegyek? Nem lesz nevetséges szegénykém?


Előre is köszi a válaszokat!



2012. dec. 12. 09:25
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Kicsit én is aggódom, h elviselné-e de egy próbát megér. Szerintem aki hallotta már séta közben így sírni a kutyáját, nem mondaná, h hülyeség... Meg se érkeztünk már iszonyatosan sírt!


Meg olvastam valahol, h a bent tartott kutyák tappancsa sokkal érzékenyebb, mert nem tapos folyton ágakon, mindig melegben van...stb. Szóval puhább és érzékenyebb. Durvábban megviseli az ilyen időjárás...

2012. dec. 12. 11:05
 22/34 anonim ***** válasza:

Hát az én kutyám mancsa minden, cska nem finom meg puha :D


Előbb próbáld ki a vazelint, ha azzal se jó, akkor tényleg ciő.

2012. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 sippara ***** válasza:
100%
Ha gondolod, várj még egy-két napot, ezen a héten szállítják ki - szintén a sózás miatt - a cipellőnket, majd leírom, hogy bírta (elég háklis husky :D).
2012. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
hát azt tervezem h elmegyünk egy boltba és felpróbálunk egyet és kiderül, h tetszik-e neki :)
2012. dec. 12. 13:50
 25/34 anonim ***** válasza:
én is adok a kutyámra cipőt mert neki is kimarta a só a tappancsait..... először ráadtam és akkor olyan idétlenül ment,de kb 4-5 méter után úgy ment mintha nem is lenne rajta:D
2012. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

23-as!

Nekem mindenképp írd meg légyszí hogy viseli a cipőt :D

2012. dec. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

nekem tavaly a belvárosban üvegszilánkba lépett a kutya de a sózást se bírja túlzottan a mancsa... a belváros ilyen szempontból nem egy életbiztosítás.

Én használok cipőt de pl a sózás ellen én a kecskék tőgy krémét szoktam használni lehet kapni az Anivetben nagyon szuper, olcsó és nálunk az vált be legjobban a kirepedezett mancsokra

2012. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Mi néha húztunk zoknit a kutyák lábára, ha sérülés volt rajta; eleinte hülyén járnak benne, de aztán megszokják, nem vészes.
2012. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Tegnap elvittem és vettem neki cipőt. Gondoltam utánam a vízözön :)

Nagyon jól viseli! Nincs vele semmi gond, nem megy benne hülyén, az egy kis harc, h feladjam rá, de ennyi :D


Imádom ezt a dögöt. A pofám persze ég séta közben, de eddig még nem szóltak be, biztos mert mindenkire csúnyán, gyanakodva támadásra készen nézek :D


[link]


Én ezt vettem.

2012. dec. 13. 13:32
 30/34 anonim ***** válasza:

Szuper :D

Hol vetted? Rá tudtad előtte próbálni?

2012. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!