Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megoldás a kutyacipő? HELP

Megoldás a kutyacipő? HELP

Figyelt kérdés

Az történt, hogy ma reggel behoztam a kutyámat az irodába. Kb. 30 perc az út hazulról. Már majdnem itt voltunk, mikor istentelenül elkezdett sírni szegénykém. Azt hittem belelépett valamibe. De nem. És akkor egy bácsi aki épp arra járt, mondta h az ő kutyájával is mindig ez van, tegnap sóztak, és felmarja a talpukat.


Ez most azt jelenti, h nem vihetem sétálni a kutyámat max 10 percre???? Vagy csak azért érzékenyek a talppárnái mert még nincs 4 hónapos?


Vegyek neki cipőt? De abba hajlandó lesz menni? Milyet vegyek? Nem lesz nevetséges szegénykém?


Előre is köszi a válaszokat!



2012. dec. 12. 09:25
1 2 3 4
 1/34 Csivibaba ***** válasza:
2012. dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Be is kenheted, de az is megoldás, ha az út mellett a hóban viszed, nem a sózott betonon. A cipőket nem ismerem, de ha nem szivárog át rajta a sós lé, akkor az is biztos jó.
2012. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Köszi Csivibaba, ez jó, most h felmarta neki, de megelőzésre is jó? Sajnos nem tudom végig füvön vinni, de amennyit csak lehet ott fogom. Amúgy a só nem be van tiltva????
2012. dec. 12. 09:37
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Nincs betiltva, vagy ha mégis, akkor a fél ország szabályt sért...
2012. dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Na mindegy csak nekem olyasmi rémlett, h csak fűrészporos dologgal lehet "sózni" mert a só tönkre teszi a cipőket, autókat... kutyák talpát. De akkor biztos csak szó volt róla. Akinek esetleg van kutyacipője, linkelne nekem olyat, amit bírnak a kutyusok?
2012. dec. 12. 09:42
 6/34 Csivibaba ***** válasza:

Nézd, itt leírták, hogy kell használni!:


[link]

2012. dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%

Pont akartam javasolni, hogy akkor is mosd le megérkezéskor azonnal a kis tappancsait ha be voltak kenve, látom benne van a leírásban.

Tilos sózni, de sajnos alig van hely, ahol betartják :(

Még 10-20 év és talán nálunk is eljutnak odáig, hogy abbahagyják...

2012. dec. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt akartam írni, hogy DE látom szerepel a leírásban is.
2012. dec. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
54%

Bekened vastagon vazelinnel a lábát és tömény són is bír majd menni.


A sózás csak házi megoldásként nem alkalmazható pl járdán. De a közútkezelők használhatják, meg társasházak is.

2012. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
És elviselik a kutyák vajon a cipőt? Mondjuk a kabátját is nagyon hamar elfogadta, de a cipő mégis más...
2012. dec. 12. 10:15
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!