Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megoldás a kutyacipő? HELP

Megoldás a kutyacipő? HELP

Figyelt kérdés

Az történt, hogy ma reggel behoztam a kutyámat az irodába. Kb. 30 perc az út hazulról. Már majdnem itt voltunk, mikor istentelenül elkezdett sírni szegénykém. Azt hittem belelépett valamibe. De nem. És akkor egy bácsi aki épp arra járt, mondta h az ő kutyájával is mindig ez van, tegnap sóztak, és felmarja a talpukat.


Ez most azt jelenti, h nem vihetem sétálni a kutyámat max 10 percre???? Vagy csak azért érzékenyek a talppárnái mert még nincs 4 hónapos?


Vegyek neki cipőt? De abba hajlandó lesz menni? Milyet vegyek? Nem lesz nevetséges szegénykém?


Előre is köszi a válaszokat!



2012. dec. 12. 09:25
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Igen rá tudtam, ott vettem amit linkeltem.

nagyon meg vagyok vele elégedve csak jól meg kell húzni a tépőzárat. Vonul benne a kis szaros, esküszöm tetszik is neki. Mjuk lehet h nem fázik a lába annyira, azért :)

2012. dec. 13. 13:50
 32/34 anonim ***** válasza:

:DDD

Aranyos lehet :D

2012. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

No, rendeltem én is.

Csak nem azt a fajtát :)

Gumis cipő, elsőre elfogadta, nem megy benne idétlenül, érzi ugyanúgy a talajt, viszont nem lesz nedves a tappancsa. Remélem így sikerül kiirtanunk a gombát.

Én ezt a fajtát rendeltem, 12 db van benne:

[link]

2012. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Jaja először én is ezt akartam, csak utálok netről rendelni. Sosem vagyok itthon mikor hozzák, postán várakozni...stb. Örülök h bevált. Mondjuk én most nem használom mert az eső elmosta a sót.
2012. dec. 19. 17:05
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!