Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet? Mi okozza?

Mi baja lehet? Mi okozza?

Figyelt kérdés
a 6 éves keverék kutyám ma nem evett semmit, és egész nap az óljában feküdt. Nem tudom hogy összefügg e azzal hogy tegnap este voltam vele állatorvosnál és kapott microchipet. amúgy többet szokott kint tartózkodni, a havat is szereti, a szőre se kicsi. Mindig kinti eb volt, tehát nem azért van mert fázott. Szerintetek miért tett így egész nap?

2012. dec. 12. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza az orvoshoz, mert csak ő tudja biztosra megmondani mert ő látja csak.
2012. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát ha holnap se változik, akkor visszamegyek. Az nem lehet hogy stresszes volt ma is a doki miatt?
2012. dec. 12. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
A mi kutyánkat eléggé meg szokta viselni, ha dokihoz visszük és sokszor másnap is rossz kedve van, lehet hogy még nem heverte ki.
2012. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért, stresszelt a dokinál? De mondjuk ha nem simogatjátok agyon, meg nem beszélitek bele, hogy szegény kutya, mennyire rossz neki, megszúrta doktorbácsi, akkor ő azért túllép rajta maximum fél óra alatt, szóval én nem fognám erre. Viszont a dokinál találkozhatott esetleg olyan betegséggel, amit elkaphatott.
2012. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Csak a chip beadása nem okoz külön traumát, legalábbis a miénk észre sem vette.

6 éves kutya már nyilván volt néhányszor orvosnál, így bizonyára megtapasztalta, hogy utána hogyan viselkedik. Gondolom mostani viselkedése eltérő, másképp nem keresné az okát. Úgyhogy marad az 1. válaszíró javaslata, amit Ön elfogadott.

2012. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Féregtelenítve mikor lett utoljára?
2012. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nos hát az a helyzet hogy a kutya a doktortól alapból fél, mert nem volt jó élménye vele régebben. Stresszelt is, mert már a rendelő előtt lemerevedett. Nem simogattam, semmit nem csináltam vele. Be kellett húzni a rendelőbe. Hát a féregtelenítés esedékes lenne, ezért mihamarabb veszek tablettát.

2012. dec. 12. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:
A férgesség leggyakrabban étvágytalanságot és kedvetlensèget okoz, szóval én adnék neki féreghajtót.
2012. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!