Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv. Találtam egy Yorki...

Üdv. Találtam egy Yorki kiskutyát. Szerinted?

Figyelt kérdés
Olyan 3-4 hónapos lehet, az éjszaka bent volt mert nagyon át volt hűlve. Az a kérdésem hogy kint a garázsban fázna-e. A garázs fűtetlen.
2012. dec. 14. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd el állatorvoshoz sürgősen és nézesd meg, hogy van-e benne chip. Lehet, hogy vkinek nagyon hiányzik.
2012. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha fűtetlen akkor valószínű. Keressétek ezerrel a gazdiját,biztos hogy van neki,írj várost is, sok kutyás csoport van fent nekem facebookon hátha ott is keresik.
2012. dec. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

kép van róla, merre találtad? Vidd el gyorsan állatorvoshoz, nézzenek chipet neked ez nem kerül pénzbe!

A garázs nem egy yorkinak való!

2012. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Kötelességed keresni a gazdáját. És igen, hideg egy fűtetlen garázs egy yorkinak.
2012. dec. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3 napja éjjel nappal keresem a gazdit(facebook,rádió,plakátok)de nem találom. Chip nincs benne. Azt mondták az állat menhelyen hogy ők védőoltják,chippezik és az lenne a legjobb hogy nálam maradna, van egy német juhászom és nem jönnek ki jól.
2012. dec. 14. 10:45
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
3 nap az kevés,akár hónapok múlva is előkerülhet a gazdi. Ha te csak garázsba tudod tartani akkor ne tartsd meg semmiképp,inkább vagy keress neki gazdit,vagy először is az eredetit kéne megtalálni,lehet csak elszökött a kutya.
2012. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért kérdeztem. Akkor bent marad, nem bánt semmit és jelez ha kiakar menni.
2012. dec. 14. 10:50
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy egy idős néni, bácsi aki nem netezik...

Kép van fent róla valahol? Lehet, hogy plakátolni kellene!

2012. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, Szeged.
2012. dec. 14. 10:53
 10/15 anonim ***** válasza:
próbáld meg a netboardon az elveszett kutyák - talált kutyák topikban, ott szoktak tudni elvesztésről, és segítenek is neked!
2012. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!