Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy husky lenne a keményebb...

Egy husky lenne a keményebb vagy egy német juhász ha összeverekednének? Tegyük fel mind a két kutya 3 éves lenne.

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 00:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Nekem egy huskym, és egy német juhászom van, és amikor játszanak, akkor mindig a német juhász nyer, mert egyszerűen leteríti a földre a huskyt. De ha élesben verekednének, szerintem akkor is a nj győzne, bár, remélem sose fogom megtudni.
2012. dec. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Megtudni megtudhatod, csak ne a saját kutyáidnak köszönhetően :D.
2012. dec. 15. 00:32
 3/34 anonim ***** válasza:

Te vagy én lennék a keményebb, ha összeverekednénk? Tegyük fel, egyidősek és egy súlycsoport vagyunk.

Ugye nem kutyákat akarsz verekedtetni?

2012. dec. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Te vagy én lennék a keményebb, ha összeverekednénk? Tegyük fel, egyidősek és egy súlycsoport vagyunk.

Ugye nem kutyákat akarsz verekedtetni?


Első kérdésedre a válaszom: Én


A második kérdésedre a válaszom:Nem bírok még egy bogarat sem agyon taposni. (Nem azért mert 2 deka a súlyom hanem mert imádom az állatokat.)

2012. dec. 15. 00:50
 5/34 anonim ***** válasza:

Akkor nem értem, miért foglalkoztat a kérdés.


Lehet, te lennél a keményebb, de én az okosabb. :D

2012. dec. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Ha valakit hülyére vernek az hogy lesz okosabb?Na de ne térjünk el a témától,írjon még más is.
2012. dec. 15. 01:09
 7/34 anonim ***** válasza:

Hogy tudnál hülyére verni, ha egyszer okosabb lennék és kijátszanálak? Ne bosszants!


Látom, különben vevők a kérdésedre :)

2012. dec. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Mivel 4 éve a Thai boxot űzöm, kicsit nevetséges lenne kijátszanod. :)


"Látom, különben vevők a kérdésedre :)"


Késő van már,azért nem írnak,mindenki alszik szinte.Majd délig megnyomják hidd el. :)

2012. dec. 15. 02:00
 9/34 anonim ***** válasza:
79%

Akkor jövök én, örülök h küzdő sporttal foglalkozol, én meg lelőlek. Na :D :D :D Kész :D


Amúgy az adott egyedtől függ. Függ a fizikai kondíciótól, tapasztalattól, vérmérséklettől, stb.

2012. dec. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, de ha két azonos erejű, habitusu, korú, stb. kutyát engednénk össze, 10-ből 9x a németjuhász nyerne. Egyszerűen azért, mert nagyobb, minden tekintetben. 10kg azért elég sok.
2012. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!