Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy öreg kutya jól kijönne...

Egy öreg kutya jól kijönne egy kölyök kutyával?

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves (augusztusban múlt ) berni pásztor német juhász keverék kutyánk,és szeretnénk mellé egy golden retriever kiskutyát de nem tudom hogyan reagálna rá a 10 éves kutyus.

Valakinek valamilyen tanácsa??

Előre is köszi!!



#öregség #kutyához #kölyköt?
2012. dec. 15. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hat ezt így látatlanban senki nem fogja megmondani, semmit nem mondtál a 10 éves kutya viselkedéséről.
2012. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kutyával még nem volt tartva vagyis egyszer volt pár napig egy puli kölyök nálunk de tőle félt. Különben ha az utcán kutyákat sétáltatnak azokat ugatja. De különben nagyon szerető kutyus.
2012. dec. 15. 11:44
 3/10 anonim válasza:
meg neméről sem
2012. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
fiú kutya
2012. dec. 15. 11:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Figy, ha te akinél 10 évet élt a kutya nem tudod eldönteni, akkor szerinted mi honnan a búsból tudjuk?

De aki ilyen kérdést feltesz, annak egyértelműen az a válaszom, hogy ne vállaljon másik kutyát.

2012. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na figyelj! ha eddig nem tűnt volna fel nem azt akarom hogy azt mond meg hogy mit csináljak hanem hogy volt e valakinek valamilyen ehez hasonló esete és ő mit csinált.!
2012. dec. 15. 12:25
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem... nagyaon jól kijone a 10 éves a kicsivel mert én nekem is van egy berni pásztor német juhász keverékem es egy kolykot akartam orokbe fogadni és nagyon jól kijötrk egymásal
2012. dec. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez függ az öreg kutyától, a fiataltól, és tőled. Amitől nem függ: fajta, nem, kor. Esetleg annyira, hogy egy nyugis idős kutya nehezen viseli a hebrencs kölyköket, de ettől még élhetnek együtt teljes békében.
2012. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen esetem, igen. De tudtam, hogy a kutyám jól szocializált, legtöbb kutyával jól kijön, ha pedig olyannal találkoztunk amelyikkel nem, simán tudtam kontrollálni a helyzetet. Így nyugodtan bevállaltunk mellé egy másikat, és nem is volt semmi probléma.
2012. dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
valóban ahogy azt előttem is megválaszolták nem lényeg a nem, a fajta, sem pedig a kor. én elvinném magammal az öreg kutyát és megnézném melyikkel hogyan jön ki. domináns kölyköt -ez ugyanúgy szuka is lehet mint kan- semmiképp nem választanék. sokkal inkább olyat amelyik ugymondd tisztelettel van a másik kutya iránt, megadó típus.
2012. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!