Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van értelme a kutyaruhának?

Van értelme a kutyaruhának?

Figyelt kérdés
Elég hideg van lent, 5 hónapos. Rövidszőrű, keverék.
2012. dec. 15. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

van igen,főleg a panelba tartott kutyáknál,mert a fűtött lakásból ki a hidegbe elég könnyen megfáznak.

Elején én is azt tartottam,(kistestű,rövidlábú,5 kilós keverékem van) hogy hülyeség a kutyaruha,míg egy havazás után tavaly súlyos torokgyulladást és megfázást kapott,és orvos mondta hogy hasznos a kutyaruha.

És mióta rajta van sétáknál ha 0 fok körül van a hőmérséklet,nem is volt beteg!

Az a fontos hogy vízálló legyen,mert ha nem az akkor semmi értelme nincs az ég világon,ugyanúgy átázik és megfázhat.

Tehát vízlepergetős,meleg kutyaruha igen hasznos dolog főleg hogy kölyök még a kutyád könnyen megbetegedhet.

2012. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez ilyen kötött. Varrjak rá vízlepergetős anyagot is? Kb 40cm magas a kutya, vékony.
2012. dec. 15. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát hó esetén a kötött nem sokat segít,főleg ha hancúrozik a hóban csak ráázik az egész anyag.

Száraz időben persze elég lenne,de én ezért mondtam a vízlepergetőst mert hó ellen is véd!

2012. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen hasznos. Persze nem a fodros-masnis hülyeségek, hanem a meleg, bélelt, vízlepergetős kabátok. Az én kutyám is rövidszőrű, a hasa konkrétan csupasz, ha nincs rajta kabát, akkor reszket a hidegtől.
2012. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nem akarod h megfagyjon szerencsétlen akk szerintem vegyél neki!! + nagyon divatosak is mindenképp megéri :$$ :)) nagyon cukii
2012. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ger65 válasza:
Csodaszépek és nagyon jó minőségben vannak itt kutyaruhák: www.luludog.hu
2013. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!