Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Léteznek kutyaverés függő...

Léteznek kutyaverés függő emberek?

Figyelt kérdés
Akik abban élik ki perverziójukat, hogy verik a kutyájukat, és minél jobban sikít annál jobban ütik. Azért érdekel, mert egy társasházban lakom, és az egyik szomszéd faszi ablakán aki a földszinten lakik pont belátok amikor jövök haza, és a múltkor is perverz fejjel verte a kutyáját az meg ordított.

2012. dec. 18. 14:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
Jó, na, be ne f..s kérdező, nem én vagyok az. Nyugodtan szólj valakiknek, pl. állatvédőknek.
2012. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is jelentsd fel. Gyilkosság+állatkínzás. Nem gondoltam volna, hogy vannak ilyen emberek, akik levágják egy perverznek a fejét és azzal ütik a kutyájukat.
2012. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
XDDD
2012. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
A helyi jegyzőnél is jelentheted az ügyet, kérve neved eltitkolását!
2012. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Azért nem jelentettem eddig mert nem tudtam, mi áll a háttérben, lehet rosszat tett a kutya... úgy gondolom, hogy ha legközelebb ilyet tapasztalok lépni fogok mert belefacsarodik a szívem ha rágondolok.

Nincs olyan vétség szerintem amiért ezt érdemli az a kiskutya.

Ki az aki írta, hogy ő férfi? :D szerintem az csak vmi rossz vicc, ne törődjetek vele. Am Bp 7.ker-ből írok.

2012. dec. 18. 16:28
 16/18 A kérdező kommentje:
Most látom kihagytam egy kommentet, és tényleg csak szórakozott... de szerintetek ez jó döntés, vagy máris szóljak valakinek ez ügyben? Tényleg csak attól félek, hogy letagadja vagy bármi... bizonyítékom nincs és még a végén én szívom meg :(
2012. dec. 18. 16:31
 17/18 anonim ***** válasza:

szerintem ha 10 másodpercnél tovább visított a kutya, akkor az minden, csak nem büntetés - az önkényes bántalmazás.


nekem is van egy kutyám, aki színészkedik, és már attól sikítozik, hogy megbököm az oldalát egy ujjammal (de tényleg csak bököm, nem ütöm)...

De nem láttam még olyat, hogy úgy kelljen büntetni, hogy a kutya szabályosan sírjon...

2012. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, jelentsd azonnal, esetleg ha tudsz, készíts valamilyen felvételt, vagy beszélj más szomszédokkal is, hogy ők is tudnak-e segíteni. A kiskutya megköszöni neked.
2012. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!