Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy fog kinézni az Amerikai...

Hogy fog kinézni az Amerikai Stafford Terrierem ha felnő? Info lent

Figyelt kérdés

Csak azt szeretném tudni hogy felnőtt korára hogy fog kinézni mert beírom googléba és vagy 3 fajta kutyát ki dob rá .Valaki betud linkelni hogy fog kinézni.Mert lent a kutyafuttatóba is vannak Staffordok de azoknak ilyen nyomott orruk van enyém meg hosszúkás az orra .Valaki tudja ? Linkelek be képet az én kutyámról most 5 hónapos kan.

[link]


2009. aug. 23. 07:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

[link]


Ezen megtudod nézni milyen lesz. Mi is innen vettük a 8 hetes staffinkat.

Téged ezzel a kutyával átb*sztak. Mert jól látod hogy eyiknek sem hosszukás a fejük.

2009. aug. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

A tied egy szép keverék. Lehet, hogy van benne staffi is, de nem sok köze van hozzá.

Szaporítótól vásárolt, ugye?

2009. aug. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%
aranyos kutyagyerek :)
2009. aug. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%

Nem ba*ztak itt át senkit sem... Az enyém is ilyesmi volt 5 hónaposan... Így néz ki most.......

[link]

2009. aug. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%
Az előző vagyok, ezen a képen ha, jól emlékszek majdnem 1 éves volt, most egy éves és 3 hónapos lassan........
2009. aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Ne bolondozzunk már. Ennek a kutyának nincs amstaff koponyája. Nem csak az a baj, hogy hosszú az orra a koponyszélességéhez képest, hanem a homloka nem elég széles, a fülei rossz helyen vannak.
2009. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Egyértelműen nem amstaff, én utána mennék a szaporítónak. 28/F nekem is ilyen fajta van
2009. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
szia! Senki sem bántani akar de a te kutyád nem amstaff sajnos! Keverék!!! Ma már olcsón sztafit sehol sem fox kapni mert sokan szaporítják és a legtöbb keverék!!! Ha igazi staffordot akarsz venni azt tenyésztőtől kennelből kiállítási eredményekkel rendelkező törzskönyves szülöktől kell venni!!! Mert am. kapsz egy ilyen keveréket!!! Az igazi tks sztafik ára 120ezertől kezdődnek és a vége akár 4-500 ezer is lehet!
2009. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%

A mi teepünkön is volt/van egy ilyen am. staff, mára már klasszikus staffi feje van... Pedi ilyen hosszúkás pofája volt kis korában.

Egy képből nem lehet megállapítani, keverék, de valóban lehetséges.

2009. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nah hát az nagyon jó :( Pedig azt hittem h fajtiszta Staff.Szerencsére nem vettem hanem kaptam egy ismerősömtől mert a született 12 darab kiskutya és láttam az apját is meg az anyját is és az ismerősöm váltig állítja hogy amstaff .De nem hiszem hogy hazudna mert nincs értelme nem pénzért vettem :( És akkor milyen keverék lehet ???
2009. aug. 23. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!