Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy fog kinézni az Amerikai...

Hogy fog kinézni az Amerikai Stafford Terrierem ha felnő? Info lent

Figyelt kérdés

Csak azt szeretném tudni hogy felnőtt korára hogy fog kinézni mert beírom googléba és vagy 3 fajta kutyát ki dob rá .Valaki betud linkelni hogy fog kinézni.Mert lent a kutyafuttatóba is vannak Staffordok de azoknak ilyen nyomott orruk van enyém meg hosszúkás az orra .Valaki tudja ? Linkelek be képet az én kutyámról most 5 hónapos kan.

[link]


2009. aug. 23. 07:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ha tudnál képet küldeni az anyáról és az apáról is akkor megállapíthatnánk
2009. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

meg még róla egy olyan képet ahol a teste is van


lehet h hülyeséget mondok de nekem olyan agaras a feje de lehet h hülyeséget mondok

2009. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Hát, mondjuk nézd meg a szülei, olyan keverék :) Hacsak nem csinálta fel valami kóbor kutya az anyát, mert akkor az isten meg nem mondja neked, mi van ebben a kutyában. Nagyrészt mondjuk staff, ez látszik rajta, na meg a kép is lehet csalóka, de tényleg nem elég széles a feje ahhoz, hogy fajtatiszta legyen... Persze az igazi amstaffoknak egyáltalán nincs nyomott orruk, szóval amiket ismersz, azok sem lehetnek százasak :D Vaaagy staffordshire BULLterrierek, az megint más téma.

Egyébként kutyafajtáról képet ne a google képkeresőjével keresgélj, hanem a rendes weboldalkeresővel; nézz meg tenyészeteket, fajtaklubokat, ott biztosan staffok vannak.

2009. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a barátod is azt hitte, hogy amstaffjai vannak. Sétálás közben, kutyasuliban nagyon gyakran találkozom emberekkel akik tényleg meg vannak győződve arról, hogy egy bizonyos fajta kutyájuk van, de aki egy kicsit is ért a kutyákhoz az egyből meglátja, hogy miben nem egyezik a kutya a standarddal.

Ha a kutyák nem voltak törzskönyvesek előfordulhat, hogy valamelyik nagyszülő nem volt fajtatiszta és az csak most üt át a kölykökön.

Ha több fotót felteszel, akkor megmondjuk azt is, hogy mi lehet a kutyában.

2009. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyan ilyen cuki kis keverékeket árultak a piacon pár hete!

Azt mondta nekem a faszi hogy vigyek egyet "csak" 20 ezer , én kissé hülyének tettetve magam , megkérdeztem milyen fajta kutyusok a válasz: Am.Staffok !És még néhány gagyi kérdés , pár kamu válasz után ,

Nagyon be pöccentem és elkezdtem neki nyomni az Am.Staff standardjét és elkezdtem szinte majdnem kiabálni amikor azt mondta húzzak el én nem értek a kutyákhoz , nos akkor bemutatkoztam mint tenyésztő akinek jó minőségi törzskönyves , szűrt , tenyészszemlés kutyáim vannak akikkel nem egy kiállításon nyertem már !

Erre elkezdte ingyen osztogatni őket , mert jó pár ember hallotta akik éppen vásárolni szerettek volna.

Csak hebegett habogott , nem akartam megbántani na de ne hogy már !

A kutyid nem Fajtatiszta de ettől még nagyon aranyos és cuki is , így is szeresd kérlek , nem tehet róla .

2009. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Apa: [link]

[link]

Saiid (a kutyám) : [link]

Az annyárol nem tudtam keresni képet.

2009. aug. 25. 20:57
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia! nem tom hanyas vok de már írtam egyszer,nos az anyjáról sztem felesleges is képet szerezned,mert sajna az apja nem sztafi hanem keverék és sajna nem is kicsit keverék sztem az apja részéről már a nagyszülei sem sztafik szal már több generáción át keverékek,és gondolom az anyja is az:( de ettől szeresd mert cuki nagyon:D:D de nem sok köze van a staffordokhoz legfeljebb a színe:( ezért bocsi [link]


na ő egy igazi staffordshire terrier! Így kell kinéznie! hasonlítsd össze az apjával,és mutasd meg annak is akitől elhoztad!!! Tudod én ismerek olyan "sztafist" akinek pit keveréke van:D:D:D és váltig állítja h igazi amstaff mert mind2 szülő amstaff pedig láttam az anyját a kutyájának és az sem sztafi,jah és ez a srác azt is mondta h 3féle sztafi létezik:D:D:D szal nagy az isten állatkertje,és az a baj h ő el is hiszi h ennyi fajta stafford létezik és nem ismeri be h nem sztafija van!!!szal ezzel azt akartam mondani h sokan azt sem tudják milyen kutyájuk van,és ha mondod h nem az nem hiszik el!!!

2009. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Az apa nem staffi. (Lehet, hogy az anya sem) ahogy a tiédnek is, neki sem staffi a koponyája és valószínű a felépítése sem, bár ez nem látszik rendesen a képeken.

Még a pitnél is "lágyabb" a koponyája. Szerintem valami teljesen keverék vér van benne.

2009. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Az ismerősöm nekem is váltig állította hogy staffi :(De most már mind1 töltök még fel róla képet :) És a test felépítése milyen lesz ?Sokkal vékonyabb mint egy stafford-é?

[url= [link]

[url= [link]

[url= [link]

2009. aug. 26. 07:16
 20/24 A kérdező kommentje:

(rosszul linkelte be a képeket )

Az ismerősöm nekem is váltig állította hogy staffi :(De most már mind1 töltök még fel róla képet :) És a test felépítése milyen lesz ?Sokkal vékonyabb mint egy stafford-é?

[link]

[link]

[link]

2009. aug. 26. 07:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!