Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatartók, , , ezt hogy...

Kutyatartók, , , ezt hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Minden vágyam egy kutya,francia bulldog de édesapámmal és édesanyámmal élek eggyüt (hisz még suliba járok) na szóval velük lakom és apukám nem szereti a kutyákat(ha lenne tuti szeretné,így volt a macskánkal,kisemlősökkel amiket tartottam)szóóóval nem tudom,hogy vegyem rá őket hisz nem tudom miért hogyan és mikortól fél a kutyáktól anyu állandó indoka (tuti nincs más hisz ő is szeretne)szóóóóóóóóóóval az indoka:APUKÁD NEMSZERETI/NEMSZERETNE KUTYÁT.És nemtudom mivel vehetném rá őket, szerintetek?

2012. dec. 18. 18:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elég frankó tenyészetetek van, ha már több kutya is elpatkolt a kezeid között. Hol lehet tőletek venni, akarok, akarok!
2013. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hallottál már olyanról hogy angol buldog? Kicsit túl tenyésztet fajta. Olvass kicsi utánna mert magyarázkodni nem fogok neked iszpnyatosan nehéz tenyészteni. Csak császárral szülnek, a szuka sose nevel ezért hat hets korig 2 óránként a tenyésztő rakja a szuka alá a kölyköket, nem lehet a szuka mellett hagyni mert ráfekszik! Négy hétig minden órában a hasát kell maszírozni, hogy pisiljen- kakiljon mert az anya nem nyalja őt és bélcsavarodást kapna. infarkt és agyvérzés nagy veszély náluk! Azt pedig sehogy se tudod kivédeni, a legkisebb stressztől agyvérzést kaphatnak!!! Szerinted miért olyan drága egy angol bulldog és miért nem szaporítják ezt a fajtát? Mert rengeteg pénz forog benne és egy lutri az egész. A kutyát fedezés előtt vérre kell vinni, műutas fedezésel pároztatnak. Nézz utánna a tenyésztésének, nem tudom van-e nehezebben tenyészthető kutya a bulldognál. Volt olyan kutyánk aki annyira félt az állatorvostól, hogy amikor idősebb korában be akarta oltani kötelező oltással, annyira bestresszelt, hogy agyvérzést kapott, nem tudom te mit tudtál volna csinálni ha már a vér folyik az orrából! De te a világon a legokosabb vagy és a legtökéletesebb ezért te biztos meggyógyítottad volna mert te vagy a messiás. Keress másik bulldog tenyésztőt és érdeklődj nála is, mielőtt ítélkezel!
2013. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!