Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti honnan tájékozódtok kutyás...

Ti honnan tájékozódtok kutyás témákban?

Figyelt kérdés
Azért merült fel bennem a kérdés, mert csomó válaszoló itt az oldalon azonos dolgokat tart jónak vagy épp rossznak. De néha ez divatnak tűnik csak. Pl. Tápok esetében. Itt egy ideig az acana meg sz orijen volt a favorit. Most pár hónapja a taste of the wild meg a brit care. Én olvasok külföldi fórumokat is, ott tök más a menő... Szóval amikor véleményeztek valamit, azt mi alapján teszitek? Miért volt egy éve a legjobb táp az orijen és most egy ideje miért nem az? Ugyanez merül fel kutyanevelős kérdésekben. Pl. Az elektromos nyakörvet Angliában büntetni akarják, itt pár napja volt egy kérdés és senkinek semmi bajs vele. De szerintem csak azért mert az ezzel kspcsolatos cikkek nem lettek lefordítva magyarra.
2012. dec. 20. 12:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem hulladékok, 1x vettünk valami drága szart, meg sem ette..Mehettünk az nap még a megszokott kajájáért a boltba vissza..
2012. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%

Azért mert szerencsétlen kutyád csak azt eszi attól még szemét.. A mekis kaja is finom de kicsit se egészséges...


A pedigrére és egyebekkel egyébként azért van tele a tököm mer miután kijön a kutyából utána is kívánatos marad a többi kutyának.. Biztos nincs benne sok szemét :D

2012. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Amelyeket szereti azt vesszük. Nem fogjuk ráerőltetni olyanra vagy olyanokra ami szar neki.
2012. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%
Akkor neveljél gyereket nyalókán .. :D bocsi az offért kiszáltam :)
2012. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Hát én akkor sem teszek elé egy tálca SZART csak amit meg is eszik egyáltalán.. :D
2012. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%

Édes jó istenem, miért? Miért van ennyi buta, sötét, szemellenzős ember??? BBBvalami, olvass már utána az interneten a kutyatápoknak!!!! Ahhoz már lusta vagy? Akkor etesd szarral a kutyádat! Mert most eteted azzal!!!!!

SÖTÉT!

2012. dec. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Szilvi & Argos ***** válasza:
Hagyjátok! Nem éri meg vele foglalkozni :D
2012. dec. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Kedves BBB123!

Jézusom, hogy te milyen egy gazdi lehetsz...szegény kutyád...

Azért szeretik a Pedigree-t, a Scotty-t, meg Darlingot, mert gondolom teli vannak ízfokozókkal :S Mindenféle szemetet beledobálnak ezekbe a "tápokba", csomó olyat ami tök felesleges és káros a kutyának, és még azt mondod, hogy jobbak az Acanánál, Orijennél, Britnél és társaiknál?

Pfff...atya ég! Akkor felteszem te az asztalról is ledobálsz neki kaját,amit te eszel, mert olyan édesen néz, és annyira örül neki. Tökéletes példája lehetsz annak, hogy hogyan rontunk el nevelésben kutyát, annak pedig 100%-ra a legjobb példája vagy, hogy hogyan ne etessünk/tartsunk kutyát!

-.-" -.-" -.-" lenyugszom, lenyugszom... -.-" -.-" -.-" mit is idegeskedek,miért is kapom fel a vizet, hozzád hasonló emberekkel van tele a világ, már ötmillióval találkoztam kb. -.-" -.-" most én (és még mások is) tarthatok neked és a hozzád hasonlóknak 5 órás előadást arról, hogy miért ne csináljátok amit csináltok, de úgyse egy olyanra fogtok hallgatni, aki az Acana nevű SZARRAL eteti a kutyáját -.-"


De hogy ne csak OFFoljak, hanem a kérdésre is válaszoljak:

egyetértek az előttem szólókkal BBB123-at kivéve. Még mindig az Orijen és az Acana a legjobb, de sokan nem tehetik meg maguknak ezek megvásárlását, ezért szoktuk nekik pl. inkább az olcsóbb, de nagyon jó minőségű Brit Care-t javasolni. Ár/érték aránya nagyon jó, azért. Ez a dolog nem attól függ, hogy mi a menő...hanem mi azt válaszoljuk mindig, ami az adott helyzetben a kérdezőnek ideális, de itt Magyarországon is kapható (!) tápok élvonalába tartozik...

Az elektromos nyakörvhöz pedig nem kívánok hozzászólni :) Nem az én képzési módszereim közé tartozik...

2012. dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Bazz, én vagyok a sötét?! Nem mondtam hogy jobbak! Honnan tudjam hogy jobbak? Nem én eszem bakki, hanem a kutya!:D Azt mondtam hogy ezeket JOBBAN SZERETI (tehát próbáltunk drágábbat is) mint a drágább izéket..Szövegértés wtf?!
2012. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Azért illene sokkal jobban foglalkoznod azzal, hogy mit adsz a kutyádnak...

Én ugyanúgy odafigyelek az ő táplálkozására, mint az enyémre, ha nem jobban...kb. 2 hónap tapasztalatszerzés után döntöttem csak az Acana mellett.

2012. dec. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!