Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a melegek ütik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a melegek ütik a tamtamot az azonos neműek házassága, gyerekvállalása témákban, a leszbikusok nem igazán?

Figyelt kérdés
A tüntetéseken a tévében is több fiú van, itt is több a meleg kérdés...

2012. dec. 4. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Általában nem a nő-nő viszony veri ki egyeseknél a biztosítékot, hanem a férfi-férfi. Így erre jobban van kereslet, ezt mutatják az újságban.
2012. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hole Hunter ***** válasza:
84%
Bármelyik nő képes gyermeket szülni...egy pasinál ez már kissé komplikáltabb.
2012. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Most akkor gondolkozz. Egy nőt meg lehet mesterségesen termékenyíteni. Aztán azt semmi nem tiltja, hogy a leszbikus társával nevelje. Egy pasinak erre nincs lehetősége.
2012. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Így van. Ha egy leszbikus nő gyermeket szeretne, nem annyira nehéz összehoznia, mint két férfinak.
2012. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
egy leszbikusnak nem probléma gyereket vállalni
2012. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Én igazán a neveléshez való jog-ra gondoltam, nem az "összehozáshoz". Tudom, egy leszbikus jobban tudja titkolni, hogy kivel él együtt, kivel neveli, miképp azt is, hogy leszbikus. Azokra gondolok, akik nyíltan felvállalják.

2012. dec. 9. 08:20
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Azért az sem lehet olyan egyszerű... A neten elég durva sztorik is vannak, nézz utána.
2012. dec. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
A statisztikák szerint több meleg van, mint leszbikus, és ahogy már korábban is mondták, a leszbikusok a társadalmi normák nyílt kihívása nélkül is el tudják érni azt, amit szeretnének.
2012. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

A neveléshez való jogot felejtsd el, mert ilyen nem létezik. Az a gyerek joga, hogy neveljék, a lehetőségeknek megfelelő környezetben, és nem a szülőé, hogy neveljen.

A melegek házassága körül nem értem a heterók hisztijét, őket ez semmiben nem kéne, hogy zavarja. A gyereknevelés már rázósabb. Amíg megtámadnak (akár szóban) egy párt, mert megfogták egymás kezét, addig nem kéne egy gyereket is kitenni ennek a gyűlöletnek. Amíg nem bújnak elő a melegek tömegesen (hadd szokják a homofóbok), addig nem nagyon lesz ebben változás.

Szerintem.


39F

2012. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hm, szerintem ez általánosságban nem igaz, de gondolom te most csak Magyarországról beszélsz. Nem tudom, a meleg férfiak talán Mo-n jobban szervezettek ilyen téren, bár én nem látom annyira, hogy errefelé annyira nagy téma lenne ebben kapcsolatban, néha felbukkan a hír, hogy a szentkeresztények meg a jobbikos neonácik beakarják tiltani a felvonulást/alkotmányt módosítanak meg ilyenek, de akkora randalírozás nem szokott lenni a melegek részéről ezzel kapcsolatban, eléggé kezdetleges stádiumban vannak még az ilyen 'meleg jogi tüntetés' dolgok Mo-n.
2013. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!