Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szeretnék, egy terelő kutyát, de képtelen vagyok dönteni a border collie és a mudi között.Eredetileg border collie-t akartam, de azt hallottam róla, hogy nagyon sok az örökletes betegsége..Jó tudom, hogy, tenyésztőtől kell venni, de még úgy is sikerülhet kifognom egy beteg kutyát.Igaz tudom erre kevés az esély...A mudi azért tetszett meg mert egygazdás és szeretném, ha ragaszkodó kutyám lenne.Ti melyiket választanátok a helyemben? Ne csak azt írjátok légyszi, hogy a "bordert mert az szebb" mert már hallottam ezt néhány embertől és ezzel nem mentem többre...nekem nem csak a külső számít, hanem az is, hogy a két fajta mennyire különbözik egymástól.Aki nem ismerné a kutyákat: [link] jobb oldal mudi, bal oldalt a border látható.

2012. dec. 21. 14:22
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

Igen láttam a Tv-ben de nem kell mindent elhinni nekik.A mudi szerintem ott nem annyira elterjedt kutya, így őt nem is tesztelték ezen az intelligencia teszten.

Egyébként tegnap találtam egy kölyök bordert.Az egyik barátnőmnek ismerős volt a kutyus, és elmentünk a házhoz ahol felismerték és fájó szívvel, de visszaadtam nekik... :/ Nagyon aranyos volt ő is.Igaz melyik az a kölyök kutya amelyik nem? :) Úgy, hogy eldőlt..Mudim lesz.Még egyszer köszönöm, hogy segítettetek.

2012. dec. 24. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!