Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek megöltem a szomszéd...

Mit tegyek megöltem a szomszédom beaglijét!?

Figyelt kérdés
Éppen a cardigan welsh corgimmal sétáltam a házunk előtt mikor a szomszédom vad beaglije kiszökött.Az én corgim mindig is nagyon szelíd volt ahogy a beagli megtámadta nem művelt semmit. Elkapta a torkát és a kutyám csak nyüszögött kapálódzott hallottam ahogy valami roppant mikor megfogta a kutyusom. Ijedtemben és pánikomban fogtam egy bazi nagy követ és fejen dobtam a vemhes nőstény beaglit. Hirtelen mindkét kutya össze esett. Kaptam a corgim és szaladtam vele a dokihoz. Meg állapította másodpercek kérdése volt az élete. Mikor kimegyek az utcára a szomszédom egyből rám kiállt gyilkos vagy és szánalmas! most mit tegyek?

2012. dec. 22. 16:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
:(
2012. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, a sok rossz lehetőség közül még így is a legjobbat választottad. Én is így tettem volna. A gazdája miért is engedte szabadon közterületen az agresszív kutyáját? Csak persze nem annak a szerencsétlen beagle-nek a hibája, hogy olyan ostoba gazdája volt.
2012. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Biztos, hogy az a beagle akkor pusztult el, mikor fejbe vágtad kővel?

Ezt tedd: gyógyíttasd meg a kiskutyádat és jelentsd fel a gazdit, valamint követeld tőle az orvosi költségeket!

2012. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a hibás,ha nem szomszédod.
2012. dec. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ő hibája, és még neki kéne bocsánatot kérni.
2012. dec. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
és vigyázz jobban a kutyádra, nehogy a szomszéd megmérgezze
2012. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

na, már most, ezt a sztorit add be annak, aki nem ismeri a beagle-t!

(akinek egyszer is volt, nagyon jól tudja, hogy egy muja, egyáltalán NEM agresszív, főleg nem támadó kutyafajta.

Sőt nagyon-nagy hibája, hogy minden ebtársával haverkodna, barátkozna, nem számít, az sem, hogy 3-4x nagyobb testű, vérengző fenevadról van szó!)

Ha ez a kutyafajta, megtámadta a TE kutyádat, egy oka lehetett csak, VESZETT VOLT!

BEAGLE

[link]

.... kevés kutya képes úgy megvígasztalni egy szomorú kisgyereket, ahogy egy igazi beagle. Kétféle méretben tenyésztik, így különböző életkorú gyerekekhez is alkalmas, békés társ.


Úgy tűnik, a beagle változatlanul egyike a klasszikus "gyerek mellé való" kutyáknak, annak ellenére, hogy családi kutyaként ősi falkakopó természetének nem csupán a pozitív oldalát őrizte meg (békés mindenkivel), hanem a gazdával való lazább kapcsolattartásra való hajlama sem változott.


[link]

Gyerekszerető, barátságos, kedves kutya a Beagle,

aki egy utcán, a járó-kelőkhöz is boldogan odaszalad.

Ugyanakkor tud makacs, és önfejű is lenni, a határozatlan

gazdának könnyen a fejére nőhet.


Temperamentum: Barátságos és éber, nem agresszív, de nem is félénk.


A beagle nem házőrző-típus - bár jelzi az idegent, de alaptermészetéből fakadó kedvességből farkcsóválva szaglássza és ugrálja körbe.

[link]


A beagle intelligens, jó idegzetû eb, melyet végtelen türelem és a gyereke rigolyái iránti megértés jellemez. Engedelmes, könnyen tanuló, legendásan szelíd fajta.

békésen tűri, hogy a gyerekek babázzanak vele, séta közben pedig ő mozgatja meg kutyatársait játékos rohangálásával. Intelligens, jó idegzetű eb.


Engedelmes, legendásan szelíd fajta. Az a körülmény, hogy minden agresszivitás hiányzik belőle évszázados, tudatos és tervszerű tenyészkiválasztás eredménye.


[link]

--------------------------------------------------------.


WELSH CORGI

Karakteres, akaratos, kommunikatív és ma már csak szórakozásból ugyan, de alattomosan, komoly szándékkal csipkelődik a bokádba.

2012. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#7!

Talán a fajtatiszta beagle kutyák 99%-ára ez igaz, de kétlem, hogy az, amelyikről a kérdező beszél az lenne. Márpedig egy beagle jellegű keverék is örökölhet egészen más vérmérsékletet és temperamentumot, hiába beagle a borító. És arról se feledkezzünk el, hogy a szaporítók csak úgy gyártják a rossz idegrendszerű kutyákat. Már én is találkoztam beagle mix kannal, amelyik neki akart menni a kutyámnak, hiába volt 4-szer akkora az enyém.

Másrészről még egy általad leírt tulajdonságú beagle-t is el lehet annyira rontani, hogy csak az agresszió legyen számára az egyetlen konfliktus megoldás. Ha egy kutya nem tanult meg kommunikálni a fajtársaival, akkor ez elég gyakori, fajtától függetlenül.

2012. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%

WELSH CORGI – nagy kutya kis testben


Többszáz évvel ezelőtt egy ködös angliai völgyben látszólag egyenlőtlen összecsapás zajlik. Egy csorda szarvasmarha vezérbikája forogva és a földet kapálva próbálja a lábai közt cikázó, csaholó, ugató kis törpét eltaposni, felnyársalni. 1000 kg izom és hús küzd 15 kg akarattal. Végül természetesen mindig az történik, amit a 30 cm magasságot alig elérő kutya akar. Mert ő egy corgi.

2012. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
És mégis minden fajtában vannak nagyon domináns és omega típusú egyedek is.
2012. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!