Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HELP, Beteg a kutyám?

HELP, Beteg a kutyám?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek,kétségbe vagyok esve.Elutaztam ünnepekre a kutyámmal együtt. 1-2 órája elkezdett köhögni a kutyusom (5,5kg csivava-mix) Volt már ilyen köhögése,és élénk jókedvű volt,ezért adtam neki köhögéscsillapítót (stodal szirup). Azóta elég levert,bár ez lehet az egésznapos utazás miatt is. Sajnos most ünnepek alatt nem tudom elvinni dokihoz,nincsen hová. Félek hogy lázas (ebben az esetben visszautaznék egyből holnap haza,mert az egeszsege a legfontosabb) de nem tudom megállapítani,hogy lázas-e,mert agresszívan reagál ha a popójához nyúlok,nem tudom megmérni lázmérővel. Milyen mas modszerrel tudhatnam meg,hogy lazas-e? Köszönöm!

2012. dec. 22. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Például figyelmen kívül hagyhatod az agresszióját, és mégiscsak megmérheted a lázát. Egy öt kilós kutyáról beszélünk, nem egy bernáthegyiről; lefogod, megnyugszik, megméred, kész. Aztán meg nekiállhatsz nevelni, hogy máskor eszébe se jusson a saját gazdájához agresszívan viszonyulni :)
2012. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy időközben rájöttem hogy itt nincs is digitalis lázmérő,a hagyományossal meg nem lehet. Egyébként nem agresszív,meg nevelgetem jól,csakhát örökbefogadott kutyus,nem volt túl fényes előélete és sohasem volt (mielőtt hozzám kerult)állatorvosnál,sosem találkozott más kutyákkal..stb sok mindent már most meg tudtam neki tanítani - pl hogyan kell ismerkedni más kutyAkkal..stb de a körömvágás..doki,popó mind a mai napi tortúra
2012. dec. 22. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor célzottan arra kell rámenni, nem csak akkor, amikor már aktuális, hanem amúgy is. De mindegy, ha szarul van, hívj fel egy állatorvost, azzal nem tévedhetsz nagyot.
2012. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,felhívok egyet,legalább elmondja hogy mennyire sürgős a visszautazás,illetve mit tegyek. Köszönöm a választ. Ha bárkinek van jótanácsa,örömmel fogadom
2012. dec. 22. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!