Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne megoldani hogy...

Hogyan lehetne megoldani hogy egy 15 éves Angol Cocker Spániel ne fogyjon tovább?

Figyelt kérdés

2 év alatt 20kg-ról 15-re fogyott eltelt még egy év és 15-ről lefogyott 13 kg-re!

Az orvos szerint valami kutyatáppal meglehet oldani a dolgot,esetleg hogy ezt a kutyatápot hol lehetne beszerezni neten! Rengeteget eszik és fogy! Jól van tartva kutyatápon kívül szokott kapni egyéb dolgokat is pl húsos rizst meg ilyeneket.De nem tudom igazából,hogyan lehetne megoldani,nagyjából olcsón. Tanácsok jöhetnek!



2012. dec. 22. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Például kivizsgáltathatod állatorvossal rendesen, aki megmondja, mi a baja és mi rá a megoldás. Vagy ha ez megtörtént, és a megoldás rá ez a kutyatáp, csak elfelejtetted a nevét, akkor egyszerűen kérdezd meg a dokitól, keress rá a neten, és vegyél.
2012. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy alapos kivizsgálás nem ártana, mert ez nagyon nincs rendben, hogy sokat eszik, mégis fogy a kutya és ha elfogadsz egy tanácsot, nem egy ilyen dokihoz viszed, aki csak tippelget. Vérvétel, bélsárvizsgálat kellene, hogy kiderüljön mi a probléma. Kedve milyen a kutyának? Milyen tápot eszik? Féreghajtva mikor volt utoljára?

Érdemes lenne jó minőségű, magas energiatartalmú táppal etetni. Mivel írtad, hogy olcsó legyen, így ezeket a márkákat tudom ajánlani: Brit, Josrea, Bosch, ezekből is a sport tápok.

2012. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd el egy olyan állatorvoshoz, aki alaposabban megvizsgálja!
2012. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15 éves, szegénykém. Figyelj próbáld meg a kakasport, lehet valami felszivódási probléma van.


[link]


ezzel ártani nem fogsz, és jó.

2012. dec. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Senior tápok vannak jó minőségűek, próbáld meg azt.

Bár, én azt mondom neked, hogy ennyi idősen csoda, hogy még él a kutyus.

Gondolom, azért már nem a régi, mozgékony kutyus, az izmai is sorvadhattak a kortól, és a kevesebb mozgástól.

Lehet, hogy a hízással csak ártanál neki, nem bírná a szíve.

Kényeztesd, szeresd, addíg, míg veled van.

Amennyiben jó kedve van, nem látszik betegnek, ne foglalkozz a súlyával szerintem.

Csontot ne adj neki már semmiképpen.

Üdv.

2012. dec. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!