Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minőségi pit bull kennelt?

Minőségi pit bull kennelt?

Figyelt kérdés
Valami normális nem ideg gyenge, szépség hibás pitet szeretnék. Ahol kiállításokra versenyekre viszik a kutyákat és mi is tudnánk hordani. Ja és tisztában vagyok vele hogy nem két forint egy ilyen minőségi kutya lehet 200ezer is akár.
2012. dec. 23. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ezekről nagyon jókat hallottam. Nekem is tervben van majd egyszer ez a fajta. Viszont Magyarországon nincsen egy normális kennel sem, nem is érdemes keresgélni. Van 1-2 ember, aki lelkiismeretesen foglalkoznak a fajtával, de amennyire tudom, náluk csak jó pár év múlva lehet szó alomról.

2012. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel az országban , ha jól tudom, nem törzskönyvezik a fajtát még, így hivatalos kennelt nem igazán találsz.Hova vinnéd kiállításra? Milyen versenyre szánod?
2012. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb munkaversenyen nem kérnek tk-et és ha jól tudom, MKSZ-es kiállításra lehet nevezni piteket is. Egyébként meg pitet rengeteg sportra lehet remekül használni.
2012. dec. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kiállításokra nemigen visznek pitet nálunk, tekintve, hogy javában FCI (MEOE) kiállításokat rendeznek, ahol nem ismerik el ezt a fajtát. ADBA papíros kutyák egyre nagyobb számban születnek, de ADBA kiállítást meg nem rendeznek :) max MKSZ keverékkutya kategóriában, de az meg inkább poén, mint eredmény.

Mo-n vagy sportkutyákat, vagy szaporított keverékeket találsz (meg meccses kutyákat, de azzal valszeg nem futsz össze az expresszen). ha küllemkutya kell, akkor nem a jó fajtát keresed, az a staffordshire terrier. azzal járhatsz kiállításra, és ha szerencsés párosításból veszed, még akár sportolni is tudsz vele.

tudok most több ADBA papíros, jó minőségű párosítást is ajánlani megbízható helyről, de a küllemkiállításokat felejtsd el, és csak akkor gondolkozz el rajta, ha képes vagy kezelni egy nagyon agyas, nagyon pörgős, nagyon aktív sportkutyát.

2012. dec. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek! Aki esetleg aggódik hogy nem tudnánk kezelni: volt már pitünk csak ő egy szaporítótól elkobzott menhelyi kutyus volt a nevelésével nem volt gond.
2012. dec. 28. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Menhely! <3
2012. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2012. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!