Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ehet tejkaramellát?

A kutyám ehet tejkaramellát?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a csoki mérgező, de a tejkaramella mit csinál vele? Persze nem egy kilót adnék, csak egy kicsikét, mert ilyen szaloncukrunk van, és ahogy én néha eszek belőle egyet-egyet, ő is nagyon akar belőle enni, csak egy kis darabkát akár.

Adhatok neki? Vagy inkább ne?


2012. dec. 24. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabb baja nem hinném, hogy lenne tőle, de azért én mégse adnám a helyedben, már csak a cukortartalma miatt sem, nem hiányzik az a fogainak (sem), szerintem rendszeresen ne adj neki. Vagy ha adsz is neki, akkor tényleg egy ici-pici jelképes darabkát, jutalomfalatként. :)
2012. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne adjál. Meg fogja enni, mert édes, ha mégis adsz. Állatoknál igen gyakori, hogy az édes íz az ehető étel jeled, de ártalmára van. Egy szem cukorkától nem lesz beteg, de sok kicsi sokra megy.
2012. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként az embernek se lenne egyáltalán szüksége plusz cukorra, mint ami a zöldségben, gyümölcsben benne van, hát még az állatnak. (Elnézést az offért.)
2012. dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) Összesen egy fél tejkaramellának megfelelő mennyiséget evett csak:) amíg én bevágtam az egész zacskóval..:D:D:D
2012. dec. 25. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!