Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok jó chihuahua kennelt?...

Tudtok jó chihuahua kennelt? Kérem írjatok sok lehetőséget mert tavaszra szeretnék csivit venni!

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. dec. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hope for the bestet kerüld el, évente cseréli a fél állatállományát, extramini csivavákat ajánlgat, szóval sokminden, csak nem rendes tenyésztő.
2012. dec. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát így honlapok alapján egyik helyről sem hoznék... az elsőből különösen nem. Olyan "kennel" ahol a szukákról csak lógó cicijű kép van, ne is haragudjon meg a világ de egyenesen undorító.
2012. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

az én kutyáim ebből a tenyészetből vannak, nagyon jó kutyáik vannak csak a honlapot sajnos ritkán frissítik/bővítik. Most vásároltam tőlük 3 kutyát törzskönyvvel tavasszal megyünk velük kiállításra.

2012. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hű, a csivisek ilyen nagyüzemben tolják, most vásárolok (a szóhasználatra felhívnám a figyelmet) három kutyát, két hét múlva még kettőt, aztán ha elfogy, majd jöhet még öt? Darabra mérik, vagy kilóra? :/
2012. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen tudod az inter champion kutyákat kilóra mérik és 10ezerért adják törzskönyvel. A két kölyök kutya már születése után le volt foglalózva mert tetszett a párosítás és sok volt a jelentkező rá. A tenyésztő viszont 3 hónapos kor alatt nem adja és logikus is hogy miért. Ezért egyszerre 3 kutyát hozok el törzskönyvvel. 2 le van foglalózva egy pedig megtetszett és szeretném tovább gyarapítani a címeit/eredményeit. Nem tudom mi abban a rossz ha megtehetem hogy egy első osztályú tenyészetből 3 kutyát hozok el. Nézd meg az oldalt nagyon szép és eredményes kutyáik vannak és nem 150ezer egy kiskutya :) Sajnálom, hogy igényes fajtatiszta eredményes jó törzskönyvvel rendelkező kutyákat tenyésztek. Megsúgom nem ez a 3 kutyám van. Durva, hogy pont azt kell lenézni aki egy európa bajnok apától és champion anyától vesz kutyát. Fú de rossz vagyok...
2012. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak olyan fura, hogy bernáthegyikkel például nemigen csinálja meg ezt az ember, hogy bevállal egyszerre három kutyát, pedig annak se kell több foglalkozás vagy mozgás, mint egy csivavának. Valamiért a kicsi kutyákból sokan tartanak 10-15-öt otthon, én meg nem tudom elképzelni, hogyan lehet annyival normálisan foglalkozni.
2012. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudod ez fura! Szerinted én nem foglalkozom eléggé a kutyáimmal és nem tudom mozgatni őket, amikor egy kertes házban élünk nagy kerttel és füves területtel. Naponta 5-6 vannak kint átlagban félórát én is kint vagyok velük hogy mozogjanak és ne fázzanak (bár együtt szaladgálnak és kergetőznek)és én vagyok az állat kínzó, de ha valaki vesz egy egy szobás lakásba kutyát és kiviszi sétálni napi 2x a beton sózott útra az normális számodra mert neki csak egy kutyája van. Azt tartom állat kínzásnak amikor egy kutya panelba él egyedül, nincs társa akivel bohóckodjon vagy játszadozzon és napi 2-3x kiviszik a betonra "szaladgálni" pórázon! Nem érzem azt, hogy én olyan istentelenül rossz körülményeket biztosítanék nekik. Szerintem inkább éljenek így mint egy betondzsungelben.
2012. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is 2 csivit fogok venni,kertes , füves,nagy házam van.Így ugye nem kell napi 2szer sétáltatnom?????
2012. dec. 27. 16:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam senkiről, hogy állatkínzó, csak megjegyeztem, hogy fura. Örülök, ha ennyire ráérsz, hogy dolgoznod sem kell, és egész nap a kutyáiddal lehetsz, komolyan, bár minden kutyával ennyit foglalkoznának. De azért nézd el nekem, ha azt veszem alapul, hogy nem minden 10 kutyát tartó csivavás csinálja így.
2012. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!