Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet ilyen olcsón adni...

Hogy lehet ilyen olcsón adni (ráadásul még vaterán árulja) egy ilyen ritka fajtát?

Figyelt kérdés

[link]


Nem áll szándékomban kutyát venni, pláne nem vateráról, csak ledöbbentem, mert tudtommal nagyon ritka ez a fajta, talán egy tenyésztő van az országban. Nagyon sajnálnám ha ezt a fajtát is tönkre tennék a szaporítók.



2012. dec. 25. 11:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Ezek szaporítók, az százegyes! Jelenteni kellene fel az ilyen embereket.
2012. dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
gyanítom hogy semmi köze nincs az emlitett kutyafajtához szimpla keverékek, csak mivel haosnlitanak így ezzel akarnak biztos vevőt találni (mint a mini yorkiknál)
2012. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg nem az a fajta, amit hirdet, illetve moslékon élnek, kiállítást, állatorvost sosem láttak, törzskönyvük sincs, vagy hamis, és évente két almot lehoznak minden szukától.
2012. dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
én nem lepődnék meg ha igaz lenne a hirdetés... egy ilyen ritka fajta simán a nyakán marad a tenyésztőnek, gyakran az egész alom. Ausztrál juhászt is láttam 30 ezerért törzskönyvel chippel Inter champion szülőktől... ritka fajtát még sokkal keményebb eladni. Valszeg ha igaz ami a hirdetésben van akkor a kedves tenyésztő ezt nem gondolta átt az alom előtt
2012. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
Bizony sokszor előfordul, hogy valaki kiszámolja, ha szerez egy igen ritka fajtát és csinál almot, tuti bolt lesz, mert kapkodni fogják. Aztán jön az ébredés, hogy főleg egy ilyen nagytestű, nem igazán cica természetű , alig ismert fajtát nem vállalják be a vevők.Főleg mostanában, ahogy csökken az emberek életszínvonala. Ahogy látom, 10-es almot hirdet. Ezek a kölykök már 3 hetes kortól ki fogják enni a vagyonából. Nem vagyok biztos benne, hogy az ajánlott 10 ezer forinton is elmenne az összes kölyök.
2012. dec. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
40%
Mennyi rosszindulatú ember! Könyörgöm olvassátok el a lenti részt is!! Senki nem írja, hogy törzskönyvel ennyi, az viszont igen, hogy a kiskutyák be vannak oltva és az is, hogy csak személyes találkozás után vihetők el a kiskutyák. Gondolom a gazdi szeretne megbizonyosodni róla, hogy jó helyre kerülnek a kiskutyák. Valamint az is, hogy a szülők Párizsban fiatal világgyőztesek voltak, több ország champion-ja.
2012. dec. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Bárki azt ír oda a hirdetésbe, amit akar...
2012. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%

"Bárki azt ír oda a hirdetésbe, amit akar..."



Ezért kell elmenni és a két szemmel meggyőződni, hogy igaz-e!!

2012. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok rosszindulatú, csak furcsa volt számomra, hogy egy ilyen ritka fajtát 10 ezerért árulják, ráadásul vaterán. Illetve, hogy a törzskönyv igény szerint kérhető már az is gyanús volt.
2012. dec. 25. 12:24
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

[link]

Itt 50-ért árulja a kutyákat. Nem értem.

"Tenyésztésre megfelelő helyre, kiskutyát átadunk, a fajta népszerűsítése céljából."

Ez az, szaporítsátok ész nélkül, add oda boldog-boldogtalannak, így csinál egy felelősségteljes tenyésztő, tényleg. Aztán mivel akarják tenyészteni, a saját apjával-anyjával, vagy hogy gondolták? Ha annyira ritka, 10ezres kölyköknek senki nem fog külföldi kant keresni. Humor ez az egész.

2012. dec. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!