Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam mai napig...

1 éves kisfiam mai napig felkel éjszaka kb.4-szer, és ráadásul hajnal 5-kor ébren van és igen ritka mikor vissza alszik. Pedig álmos . Mit tegyek, hogy jobban aludjon? Már annyi mindent kipróbáltam.

Figyelt kérdés
éjszaka elég annyi,ha kivesszük az ágybol és alszik tovább vagy megitatjuk.Olyan jo lenne már rendesen aludni.
2009. márc. 7. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém egyedül is elalszik az ágyában,de hajnalban sokszor kerül közénk,ha felébred nekem is így a kényelmes és sztem az apja után is vágyik.Napközben alig látja és ha közénk tesszük vele alszik el,hozzám csak akkor jön,ha az apja ki kel az ágyból.6 körül szokott nyűglődni,ilyenkor eszik tápot és alszik 8-10ig is,ébredés után eszik rendes kaját.14 hós.
2009. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt a baj hogy a feje nem északi irányban volt hanem délin. Próbáld úgy állitani a kiságyat, 2 nap után ugy aludt mint a bunda, előtte mi is fél -1 óránként fenntvoltunk.
2009. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyedül mégsoha nem aludt el főleg nem a kiságyba. Ha berakom egyböl ordit.A feje eddig északi irányba volt épp valamelyik nap raktam át a kiságyat máshova,de sajna nem jött be.
2009. márc. 8. 08:22
 4/4 anonim ***** válasza:
1. Neki van betéve 1 vékony babapárna,azt öleli magához+a takaró az ágy végében+a kutyája(kabala).Kap enni,inni,cumi és van,hogy 5-10 percig beszélget-altatja magát,ha sírdogálni kezd bemegyünk hozzá simogatás+gumi.Ettől érzi nincs magára hagyva és szépen elalszik.Igaz ehhez kellett pár alkalom,hogy megtanuljon elaludni.Ezeket itt olvastam,kipróbáltam és nekünk bevált.A lényeg,hogy ha a magány miatt kezd sírni az ágyban nem kell rögtön kivenni,meg kell nyugtatni.
2009. márc. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!