Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agaraknak vannak komoly...

Agaraknak vannak komoly fogproblémáik?

Figyelt kérdés
Azt olvasom angol nyelvű leírásokban sok helyen, hogy az agarak különösen hajlamosak fogproblémákra a szájberendezésük miatt. Magyarul még nem olvastam ilyet, sőt nem is hallottam. Agarasok, mi ennek a valóságtartalma? Szeretnék magyar agarat vagy whippetet vásárolni, és persze a kinézett tenyésztőket is meg fogom kérdezni, de fontos lenne számomra gazdik vagy tenyésztők válasza. (Egyszer volt egy halált lehelő yorkim, és köszi, soha többet...vessetek meg, de elkezdtem picit kevésbe szeretni, mikor nem lehetett megmaradni mellette a fogkőeltávolítás után sem...)
2012. dec. 26. 01:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer mindenkinek! Legfőképpen magyar agarat, esetleg whippetet szeretnék, hobbi célra, társnak, hogy mindig velem legyen. Ezért lenne fontos, hogy elbírjam a közelségét:)

Kedves 8-as válaszoló, neked akkor magyar agaraid vannak, és ismeretlen számodra ez a probléma?

2012. dec. 27. 01:00
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem van egy magyar agaram és ismerek jó párat, vadász, verseny és küllem vonalakból is. Fogproblémáról én még nem hallottam magyar agárnál, sem mozgásszerviről. Régebben voltak pra-s (ez egy szembetegség) magyar agarak egy bizonyos kennel miatt, de már ez is ki lett küszöbölve. Illetve a munkára szelektáltaknál ilyen biztosan nincsen.
2012. dec. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!