Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jó a kutyának panelben...

Miért jó a kutyának panelben élni?

Figyelt kérdés

Egy kisebb előadást állítok össze apukámnak, hogy kikönyörögjek egy kutyát mivel már késznek érzem magam a feladatra és ha apát megnyerem már szinte teljes a siker.

Az egyik oldalam címe:"Miért jó a kutyának panelban élni?"

Ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy mit és hogyan fogalmazzak meg.


2012. dec. 26. 19:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
7%
Miért jó? Nem jó...
2012. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nagyon hűségesek és mindenek előtt okosak és a gazdi kedvében járnak. Valamint azt sem szabad elfelejteni hogy a leges legjobb érzés mikor mész haza és tudod hogy valaki mindig vár rád.!!!
2012. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
12%
Panelban még embernek se a legjobb lakni, nemhogy egy kutyának :D
2012. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
8%
Egy kutyának nem jó panelben élni. Minden kutyafajtának rengeteg mozgásra van szüksége, ez a legfőbb ok amiért egy kutyának nem jó panelben élni.
2012. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
3%
Nem jó.Egy kutya az legalább térdig ér ,és annak mozgás igénye,hangja és mellék terméke van.
2012. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
27%

Öt perce gondolkodom, de egy értelmes érv nem jut eszembe, hogy miért jó egy kutyának panelban élni.


Sőt, szerintem nem a legjobb.


Inkább a felelős állattartás oldaláról közelítsd meg a kérdést.

2012. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Én max térd magasságba gondolkodtam vagy kisebbe.

Én sajnos nem tehetek róla, hogy panelban kell élnem ez van.

Én arra gondoltam hogy sok ember szerint a kutyának a gazdi mellett a helye és ő úgy érzi jól magát meg ilyenek.

2012. dec. 26. 19:43
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Fúúúúúh.

Szóval gondolom nem egy bordert akarsz lakásba hanem valami nyugodtabb fajtát bár megjegyzem bármilyen kutyának JÓ a lakásban ha megfelelő fizikai és szellemi lefárasztásban részesül.

És hogy miért jó:

A kutya társas lény és imád a családjával(falkájával) lenni.

Mindig szemmel tudod tartani ami a biztonságát jelenti.

Stb

Nekünk kertes házunk van de benti a kutya. Imád velünk lenni és semmi kedve egyedül a nagy kertben lenni. Én lefárasztom és akkor csak pihen velünk.:)

Sokan vallják még mindig hogy a kutyának a kertben a helye és hogy ha van nagy kert akkor máris boldog a kutya.

Azért összehasonlítanánk egy olyan kutyát aki napi jó esetben 3 órát van a gazdájával de kint élhet a kertben, és egy olyat ami a lakásban él de megfelelően mozgatva van és egész nap a falkával lehet akár passzívan is.. Szerintem egyértelmű hogy a lakásban tartott kutya boldogabb.:)

2012. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Tökéletesen egyet értek az utolsó válaszolóval.

Ha vki a kertben tartott kutyájával 3 órát foglalkozik naponta, az már kivételesen jó kutyatartó! Sajnos ez a mai átlagos gazdáknál már sokkk :(

2012. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Nem bordert szeretnék, meg semmilyen fajtatiszta kutyát egy keverék kiskutyát szeretnék, ami nem nő nagyra. Akár menhelyről egy kiskutya, akár az utcáról. Nem szeretném nagyon lehúzni a szüleimet a vásárlással és az árát a kutyusnak én szeretném fizetni és ha tudok szeretnék beszállni az anyagiakba mert én szeretném akkor spóroljak rá egy kicsit.

2012. dec. 26. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!