Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehet a kutyát meghajtan...

Mivel lehet a kutyát meghajtani ha szorulása van?

Figyelt kérdés
Tegnap meg tegnap előtt ugye karácsony volt és sok szaloncukrot evett olyan 10-13 és én még ma nem láttam kakilni és félek hogy szorulása lesz és bélcsavarodást kap.Mit kell vele csinálni hogy egy kicsit meghajtsa valami.Benti kutyus 2 éves és Yorkshire és Westi keverék.Rendszeresen mozog mivel kertes házban lakunk. Szoktam sétáltatni is!
2012. dec. 26. 21:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Itass vele meleg tejet.
2012. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Hogy te milyen ügyes vagy, hogy még sétáltatni is szoktad. Meg olyan ügyes is vagy, hogy megmérgezni is szereted.
2012. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
"Rendszeresen mozog mivel kertes házban lakunk." Te is rendszeres mozgásnak hívod, ha kimész a postáért?
2012. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2/3 képzeld el hogy nem én etettem meg hanem a testvérem meg az unokatesóm és amugy is én csak egy felet adtam neki! Az utolsónak pedig bocsánat ha normálisan leírtam hogy mozogni is szokott. Semelyikőtök sem veszi komolyan,akkor duguljatok el!!
2012. dec. 26. 21:33
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Konzervkaja, tej (csak akkor hat, ha érzékeny rá), vagy olaj segíthet. De a kert mondjuk tényleg nem minősül elég mozgásnak, és főleg nem elég ingernek, a rendszeres (napi) séta már jobban hangzana, mint a "szoktam sétáltatni is".
2012. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
Jah, hogy te csak egy felet? Ha-ha :)
2012. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam utolsó előtti válaszoló minden nap szoktam vele sétálni! Sajnos nagyon szeret enni és a konzerv kajára nem érzékeny de a tejet kipróbálom vele! Utolsó válaszoló képzeld kókuszosat adtam neki mert nem szeretem!!!
2012. dec. 26. 21:39
 8/21 A kérdező kommentje:
A kamilla nem lenne jó neki hogy megtisztítsa a beleit? vagy az is szorulást okoz neki?
2012. dec. 26. 21:40
 9/21 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül tele van cukorral és a külseje csoki, nem? A kamilla tea főleg vizelethajót hatású, de valamennyit a gyomrán is segíthet.
2012. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nem tudtad volna: a csoki MINDEN formában méreg a kutyák számára.
2012. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!