Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Petvetdata-n mindenképp...

Petvetdata-n mindenképp vissza tudom nézni a chippet?

Figyelt kérdés

olvasom hogy regisztráció szükséges.akkor nekem külön kérnem kell hogy a doki felrakja,vagy benne van az árban már?

csak mert már 2-3 hete volt kinn a dr. de még mindig nem tudom lekérdezni.


2012. dec. 26. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Fel kellett volna tennie. Telefonálj rá, hogy regisztráljon.
2012. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Hát ha kifizetted, benne van, ha nem, nincs, ezt mondani szokták, de ha nem így történt, rá kell kérdezni.
2012. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk nem jött ki a doki, azt mondta, jobb, ha beviszem, mivel minden bent van hozzá a rendelőben, és így nem fordulhat elő, hogy elfelejtődjön a regisztráció véletlenül. Ahogy behelyezte, már ült is a gép elé intézni az adminisztrációt.


Az én kutyámba dec. 13-án került chip, eddig nem néztem a rendszerben, most rákerestem, benne van. Az utolsó módosításnál az aznapi dátum szerepel, amikor ott voltunk.

2012. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Akkor rá is telefonálok a 2 ünnep között!

Féltem is amiatt hogy el fogja felejteni,mert pl az oltási könyvet már tavaly óta hozza...

az a baj hogy nagyon sok fele dolgozik,mindenhova őt hívják.

én úgy szerettem volna hogy hozzá megyek,és ott a gépnél egyszerre megírta volna,de nem lehetett összehozni,így mikor épp útba esett a házunk,akkor jött be.

csak egy kicsit összezavart,amit petdata-n olvastam,azt hittem hogy külön kell érte fizetni.

2012. dec. 27. 00:13
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

A petvetdatának a regisztrációs díjat az állatorvos fizeti ki, Te az állatorvosnak fizetsz.


Ha a chip nincs sehová beregisztrálva, akkor tulajdonképpen semmi értelme. Az új törvény olyan adatbázishoz köti a regisztrációt, ami még nem létezik, ezért kerül minden kutya a petvetdatára.


Az én dokimnál erre nem kellett rákérdezni, amikor bementem rákérdezni a részletekre, úgy indított, hogy miután elmondta, mi ez, hogy rakják be, közölte, hogy 4 ezerbe kerül, és hogy ebben benne van az előzetes vizsgálat, a chip, a behelyezés, és a regisztráció.


Nem kellett külön kérni, együtt kezelik (itt legalábbis).

2012. dec. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 00:13

Az, hogy egy orvos elfoglalt, még nem mentség számára pl az oltási könyv nem odaadása. Létezik határidőnapló és még sok egyéb dolog, amivel követni lehet bárkinek az elintézendőket.

Az oltásinak nálad a helye, nem az orvosnál.A chip száma is abba van beleragasztva.

Bármi is legyen a vége, akár még plusz pénz is, de regisztráltatnod kell a kutyádat.

2012. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen,tudom hogy nem állapot hogy minden nála van!egyszerűen képtelenség "otthon" elkapni.mindig megy,mindig rohan.

most egyenlőre hiába hívom,nem veszi fel...

gondolom szabadságoltatta magát a 2 ünnep közé.

2012. dec. 28. 11:46
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Ünnep után szánj rá időt és látogasd meg a dokidat a rendelőjében. Onnan addig ne gyere el, míg nem látod a regisztrációt a számítógépén, és amíg a kezedbe nem adja az oltási könyvet, benne a veszettségi igazolásával és a chip beragasztott csíkjával, plusz még pár darab cship csíkot kell a kezedbe nyomjon.
2012. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!