Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyája állandóan...

A szomszéd kutyája állandóan ugat nem lehet pihenni van erre jogszabály mit tehetek ha a gazda szerint az a jó ha ugat?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 06:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nehogy lemérgezd !
2012. dec. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Első: mert ha megmérgezi, akkor jóban lesz a szomszéddal, mi? :S


Igazából nem sokat tudsz tenni... de arról nem a kutya tehet, ha ilyen a gazdája :(.

2012. dec. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj át hozzá, és beszélgess el vele komolyan, mert ez baromi idegesitő tud lenni. nekem 6 kutyám van itthon, de ha egész nap ugatnának meg is bolondulnék. Biztos unatkozik egész nap szerencsétlen azért nyomja egyfolytában. Fenyegesd meg, hogy feljelented.
2012. dec. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Isten Keze válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy ez a ... ... az ilyen ember, hogy merészeli állatbarátnak nevezni magát? Komolyan, ez kész vicc...


Te meg tényleg menj át a szomszédodhoz, mondd meg neki, hogy nevelje meg a kutyáját!

2012. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ne bántsátok az elsőt,ő valószinűleg tudja milyen borzalom ez a kialvatlanság ...viszont soha nem mérgeznék meg állatot inkább elköltözöm innen többször beszéltem vele azt mondja azért kutya hogy ugasson!!!nem tudom mit szólna ha állandóan csörgetném a telefonját éjjel-nappal!olyan emberek akik minden évben meghagynak egy két három csipogó kutyát .később lelevöldözik őket
2012. dec. 27. 08:10
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Vegyél egy füldugót, probléma megoldva.
2012. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 zsuzsabazsa ***** válasza:
34%
Küldtem az elsőnek privit, hogy én majd adok mérget a pofájába.
2012. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Amit írtál, hogy csörgetnéd hajnalban, én tuti azt csinálnám :D Igaz megoldja a problémát azzal, hogy kikapcsolja a telefont vagy hasonló. De egy ilyen fasza kis éjszakát tuti okoznék neki :D
2012. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
tegyél ki egy bazi nagy hangfalat az ablakba, és nyomd neki egész nap a tuc-tuc zenét. Olyan este 9-ig. ha szól érte megmondhatod, hogy egyszerűen azért van a hangfal, hogy jó hangosan szóljon belőle a zene. És igy talán lehet vele alkut kötni. nincs ugatás, nincs zene.
2012. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ratata ***** válasza:
26%
büncselekményre való felbujtás gratulálok
2012. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!