Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriver vagy Labrador...

Golden Retriver vagy Labrador Retriver? És miért?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Valami szempontot is adsz, hogy mi alapján válasszunk, vagy csak bökjünk rá egyre, ahogy nekünk jól esik? :) Megsúgom, az rajtad nem fog segíteni, ha ezek között vacillálsz, merthogy mi nem te vagyunk.
2012. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok csodás logikádhoz -.-

Nyilván tulajdonság érdekel h. családi kutyának melyik a jobb, mert mindkettő jó...de nyilván van különbség..

2012. dec. 27. 11:57
 3/9 anonim ***** válasza:
A Goldiról nem sokat tudok, viszont a Labradorok tündéri kutyák, gyerekbarát,játékos és nagyon kis kedvesek amellett,hogy édes kis pofájuk van . :D Szeretnék a későbbiekben én is a Labrador tulajdonosok közé tartozni,mert nagyon szimaptikus lett ez a fajta. :)
2012. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, a külsején van különbség.. :) de belül nincs :) és nem kéne egyből lenézni az első válaszolót, mert nagyon is igaza van. honnan tudjuk h te mire vagy kíváncsi? nekem a labrador, másnak meg a golden. és kész. erről nem ara fog gondolni mindenki h tulajdonág meg mittudomén ;)
2012. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Doruss ***** válasza:
Tulajdonképpen mindegy. Én úgy tudom, nem sok különbség van a kettő között.
2012. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nyilvánvaló, akarhatsz vele sportolni is, neadjaisten vadászni egy vadászkutyával, érdekelhet, hogy mennyi gond van az ápolásával, mennyire beteges, mennyibe kerül, vagy tarthatsz egyszerűen közvéleménykutatást a népszerűségükről.

Mindkettő tökéletesen alkalmas családi kutya szerepre, amennyiben jó helyről való és neked való egyedet választasz. A labi aktívabb, makacsabb egy fokkal, a goldenek többsége egyszerűbb eset, de inkább az egyedet kell nézni, hogy neked milyen aktivitású, mennyire határozott kutyára van szükséged, melyikkel bírsz el kényelmesen.

2012. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettő jó kutya!Ha választanom kéne akkor a labrador abból is a zsemle színű.
2012. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem goldim van de a labradort ajánlom kevesebb a szőrével a gond és valamilyen szinten okosabb is.
2012. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem Goldenem van és imádom( a szőrét is)!!! Heti egyszer megfésülöm(kb 15 perc) és gyönyörű a kutyus!!! Tény, hogy valakinek nincs hozzá idegzete és kedve, én örömmel csinálom, mert szeretem a kutyát, a csipáit is törölgetem mindennap, akinek nincs hozzá affinitása az ne vegyen kutyit szerintem, mert kerti dísznek jó egy törpe is!!Szuper Okos, kedves, nagyon szeret és igényli a szeretet, játékos ugyanúgy mint a Labi! Sztem mindegy melyiket választod, mert úgy is minden kutyának saját egyénisége van és nincs két egyforma!! Az alap tulajdonságaik ugyanolyanok, nekem személy szerint a Goldi szebb mint a Labi és kevésbé hajlamosak az elhízásra SZERINTEM, de nem vagyok kutya tudós, csak tapasztalatból!! Én semmi pénzért nem cserélném le a Goldim semmilyen más fajtára!! Sok sikert!!
2013. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!