Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bull terieről mi a véleményete...

Bull terieről mi a véleményetek? Saját tapasztalat élmény történet? Írjatok sokan!

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ronda. De biztos kedves állat.
2009. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik. Kettőt ismerek. Egyik baránőmé volt, fehér és piros szemű, kedves kutya volt, már nem él. :( A másiknak meg a gazdája parancsolgatni próbált a kutyámnak, közben azzal idegesítette hogy a kapu elé ültette a sajátját. Ezért a kutyám nagyon utálta azt az ebet. De ott is inkább a gazdával volt baj. Amúgy kedves kutyák, nem látom őket harciasnak.
2009. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha elég izmos és határozot gyönyörü kiállása van mint ennek pl :


[link]


Nevelés kérdése állítólag eléggé család centrikus de ha kell harca is képes mivel bika viadalokon használták régen.Németjuhászt már nemszeretnék és igy a bull terieren gondolkodom egy komondor mellé persze más nemuek lesznek !

2009. aug. 24. 23:36
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
szerintem nem csúnya, sőt. de igen határozott és következetes nevelés kell hozzá. igen makacsok és önfejűek tudnak lenni. vigyázz, ne nőjön a fejedre!
2009. aug. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem tetszik a testalkata sem. Szerintem olyan, mint azok a 160 centis kigyúrt kopasz golyófejű emberek, akiknek a feje bele van nőve a vállába. Bocsi, de nekem ez jut eszembe róluk, akkor is ha lepontoztok, attól még meglesz a saját véleményem.
2009. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sajnos kedves kérdező, a gyakorikerdesek.hu-n nem találsz olyan kutyakedvelő embert, akinek tetszenek a bullterrierek meg staffik meg angol bulldogok. szóval teljesen felesleges véleményt lérdezned ilyen emberektől. nekem is nagyon tetszik ez a kutya, látod én is le lettem pontozva.
2009. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Nyugi, akinek nem tetszik az is le lett pontozva nem látod? Vagy csak a beszűkült kis ideádban élsz, hogy ezeket a kutyákat mindenki utálja? Nekem pl a staffi tetszik, de a bullterriertől kiráz a hideg. Én is le leszek pontozva nyugi, mint ahogy le is lettem már mert nem tetszik ez a kutya.
2009. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már elnézést de miért is vagyunk gonoszak attól, hogy nem tetszik a kinézete? Attól még aranyos. Csak nem tetszik. Ennyi. Mindenkinek más az ideálja. Ez a fajta azért nem tetszik többeknek, mert eltér a szokványostól. De attól még senki nem rossz. Amúgy az amstaf tetszik.
2009. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam senkit mivel az hogy tetszik vagy nem az önálló vélemény .
2009. aug. 25. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!