Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen módszerrel lehetne...

Milyen módszerrel lehetne elmenni más helyett nyelvvizsgázni lebukás nélkül? Egyáltalán meg lehet csinálni? Valakinek tapasztalat vagy történet, amit erről hallott? Minden érdekelne!

Figyelt kérdés

egy barátnőmnek az ajánlata, hogy fizetne nekem érte, ha meg tudnám csinálni

a nyelvtudással nincs gondom és régebben többször is hallottam történeteket arról, hogy megcsinálták, csak nem jegyeztem meg, mert nem gondoltam ,hogy valaha szükségem lehet rá:D

kérlek a kérdésre válaszoljatok, ne arra, hogy ez hülyeség, tudom, hogy bűncselekmény és börtön is lehet belőle, ha lebuknék...köszi


2009. ápr. 20. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hááát..az írásbeli a legegyszerűbb eset, mert csak el kell kérned az illető személyiét, azt ott be kell mutatni, de nem nézik meg a fényképet. Meg különben is, ha az én személyimet megnéznék és összehasonlítanának a 14 éves kori önmagammal, tuti nem hinnék el, hogy én vagyok.

Végül is a szóbeli is megoldható, csak erősen koncentrálni kell a "nevedre", hogy pl odafigyelj, ha más néven szólítanak.

2009. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nyelvről van szó? Helyettem is elmennél?:) Most komolyan!
2009. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

elsőnek: köszi a választ, de amikor én voltam nyelvvizsgázni nekem megnézték a személyit és sok hasonlóság a barátnőm és köztem nincs azon kívül, hogy 18 éves lányok vagyunk...vagy emiatt ne aggódjak?

második: angol középfokról van szó...hogy helyetted is menjek?:D hááát...ha a barátnőmmel meg tudtuk csinálni és te is fizetsz, akkor talán:D:D

2009. ápr. 20. 15:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Meglehet csinálni, de valamennyire hasonlítanotok kell egymásra, mert az írásbelin lehet hogy csak futólag pillantanak rá a képre, (bár amikor én írásbeliztem kajak megnézett a nő és összehasonlított a képpel, és mindenki mással is ezt csinálta) de szóbelin már szemtől szembe megnézik a személyit és téged, plusz ott egy rakás papírt kell átnézned amin a másik adatai vannak rajta és alá kell írnod, onnantól okirat hamisítás is fennáll... ha hasonlítotok, pl ugyanolyan hajszín, hajforma, akkor meglehet csinálni.

Ha ikertesóm lenne tuti azt csinálnánk hogy én angolból megcsinálnám, ő meg németből, aztán én helyette angolból, ő helyettem németből :) jó buli lenne.

2009. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, azt kihagytam, hogy emiatt nem dugnak börtönbe az tuti.
2009. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én 21 vagyok, de nekem is angol középfok kellene. Hogy nézel ki?:) Nekem középhosszú barna hajam van:)
2009. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Origo írásbelire van egy tuti módszerem, bár dupla jelentkezési díjjal jár. Szóval: befizeti magát és téged is nyelvvizsgázó, Mindketten elmentek a saját személyitekkel. A személyit csak a terembe való belépéskor kérik. Bent pedig a jó angolos a te nevedet és adataidat írja a papírra. Te pedig az övét.
2009. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előzőre:

szombaton voltam nyelvvizsgázni (ECL), nálunk ki kellett rakni az asztalra a személyit és vizsga közben folyamatosan cirkáltak és nézték :(

2009. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

2. válaszolólónak: ha komolyan érdekel írj egy emailt: senorita1991@freemail.hu

nekem is középhosszú barna hajam van amúgy, de inkább ott beszéljük meg :D

2009. ápr. 22. 14:34
 10/11 anonim válasza:
Van egy tuti módszer, hogy lebukjatok. Csak megnézik az írásodat meg a megrendelő írását, és Te is meg a vizsgázást kérő is buktatok. És ez bűncselekmény, kapjátok is a büntit az arcotokba, ha csaltok.
2011. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!