Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor kel elválasztani ezt a...

Mikor kel elválasztani ezt a kutyafélét az anyától? (lent)

Figyelt kérdés

született este egy beagle kölyök mikor lehet elválasztani az anyától 1-2 hónap vagy több


válaszokat köszi



2012. dec. 29. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
általában 7 hetes korukban (minden kölyköt)
2012. dec. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi
2012. dec. 29. 09:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ha az elválasztást a szilárd eleségre kérdezed akkor azt olyan 4 hetes kora körül. Akkora kijönnek a fogai, az anyja már nem szívesen szoptatja, feláll, eltolja. Innetől neked kell besegítened a kajáltatásba. Fokozatosan meg kell kínálni a kicsit májkrémmel, finomra darált csirkemellel, pépesre áztatott száraztáppal de eleinte csak nagyon nagyon apró darabokkal. 4 hetesen még nem tudnak rágni igazán. Aztán a szilárd táplálék mennyiségét növelni kell kb 6-7 hetes korig, amikor már teljesen elválaszthatóak. 8 hetes kor előtt azonban nem szerencsés az anyjuktól elvenni a kicsiket, mert addig tőle tanulják a legtöbbet.
2012. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3 hetes korban lehet elkezdeni szilárd táplálékra szoktatni. Új gazdához a törvény előírásai szerint legkorábban 8 hetesen mehet, addig mindenképpen az anyja mellett a helye.
2012. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen rosszul fogalmaztam meg az szilárd táplálékra értettem és még valami a beagle kölykök fekete és fehérek később fognak kicsit barnássá válni a szőrük vagy ilyen fekete fehér maradnak ?
2012. dec. 29. 11:00
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Mi a fenéért kell ostoba, tudatlan embereknek gyártaniuk a keverék kutyákat? Nincs így is pont elég szűretlen, beteges, idegileg gyenge keverék menhelyen, utcán, láncra kötve? Miért nem tudsz, drága kérdező csak egy kicsit felelősen gondolkozni? Az ilyennek tiltanám meg az állattartást...
2012. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Beagle kölykök 3 naposan:

[link]

[link]


és 5 hetesen:

[link]

2012. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ez nem keverék hanem fajtatiszta anya apja enyém az anya van törzskönyve is ! csak nekem még nem volt beagle kutyám ez új és azért kérdeztem amit kérdeztem
2012. dec. 29. 13:44
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

De nem értesz ehhez! Ez nem tenyésztés! fogalmad sincs, mit hogy kell csinálni! És a kölyök keverék! Az édes kevés, hogy az egyik felmenőnek van tk-e, ha a másik csak legfeljebb fajtajellegű keverék. A kölyöknek sincs papírja, amivel bizonyíthatnád, hogy valóban fajtatiszta. Márpedig tk nélkül keveréknek számít minden kutya! Arra esetleg nem gondoltál, hogy akár beltenyésztett is lehet az a szerencsétlen kölyök? Ha nincsenek papírok, honnan tudod, hogy a kan és a szuka nem rokonok?

És te csak tönkre teszed a fajtát, amit ezek szerint nem vagy képes megbecsülni és szeretni, mert nem arra törekszel, hogy minél tökéletesebb kutyákat hozz le, minél inkább javíts a fajta állományán, hanem hogy pénzt csinálj a kutyádból és hogy babázhass, ennek fejében szűretlen, keverék szülőktől hozol le akár beteg, idegileg gyenge kölyköket! Felelőtlen és ostoba vagy, csak egy utolsó szaporító, semmi több!

2012. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ki szaporítja te szédült ?! csak született 2 darab kis kutya én nem tenyésztek kutyákat XD
2012. dec. 29. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!